![](/_nw/6/s96226806.jpg) ![](/_nw/6/s41925266.jpg) ![](/_nw/6/s22790739.jpg)
![](/_nw/6/s99208394.jpg) ![](/_nw/6/s04971164.jpg) ![](/_nw/6/s61425098.jpg)
Новий рік вже зовсім близько, а отже, ми повинні зазделегідь підготуватися до цього свята, аби зустріти його в повній готовності. Щороку в цей період наша школа відкриває Майстерню діда Мороза. У цій майстерні виготовляються ялинкові прикраси та вся новорічна атрибутика руками наших учнів. Усі класи без винятку беруть участь у виготовлені ялинок, сніжинок, новорічних іграшок. Свято наближається, і це означає, що наступний навчальний тиждень у школі розпочнеться вже у святковій новорічній атмосфері! ? |