![](/_nw/6/s33809936.jpg)
![](/_nw/6/s73194222.jpg)
![](/_nw/6/s08532701.jpg)
Ось і настало довгоочікуване Новорічне свято, свято красуні ялинки, яка виблискує і переливається всіма барвами. Новорічні святкування в нашій школі пройшли 26-28 грудня 2017 року. Учні з нетерпінням чекали появи Діда Мороза та Снігуроньки, які разом із козаками перемогли витівки Змія. Зустрілися з казковими героями, співали новорічні пісні, водили хороводи біля ялинки, брали участь у веселих конкурсах.
...
Читати далі »