![](/_nw/6/s55519428.jpg) ![](/_nw/6/s58479439.jpg) ![](/_nw/6/s01734466.jpg)
![](/_nw/6/s77453370.jpg) ![](/_nw/6/s75556624.jpg) ![](/_nw/6/s26817969.jpg)
Хто з нас не вірить в чудеса? Мільйони дитячих сердець у ніч на Миколая в очікуванні дива билися в унісон із словами «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!». Не оминув святий Миколай і нашої школи. Діти Святому співали пісні, танцювали, розповідали вірші. Янголята та Святий Миколай розказали дітям про свято та вручили їм подарунки. Учні всі разом прочитали молитву Святому Миколаю і побажали йому вдало добратися додому, адже дорога далека, нелегка. Нехай чудеса ніколи не покидають нас, а віра й надія крокують поруч у житті! ? |