![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s03277571.jpg)
![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s06875407.jpg)
![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s23782128.jpg)
![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s25961556.jpg)
![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s08406569.jpg)
![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s20644364.jpg)
![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s97465586.jpg)
![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s68258471.jpg)
![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s97530976.jpg)
![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s58897710.jpg)
![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s58060658.jpg)
![](http://school2-info.at.ua/_nw/3/s10568282.jpg)
Найбільшим дарунком Господа для людини – є сім’я. Це той поріг і оберіг, куди повертається з далекої дороги, те місце, де можна спочити, зігріти душу. І справді, «Нема сім’ї – нема держави», «Без сім’ї немає щастя на землі»,– говорить українська народна мудрість. Мабуть, найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Тому 28 cічня 2015 року до школи завітали найрідніші для школярів 1-4 класів люди: матусі і татусі, дідусі та бабусі, сестрички та братики – для участі у фестивалі народної пісні «У родинному колі». [
...
Читати далі »