![](/_nw/6/s71190963.jpg)
![](/_nw/6/s80678531.jpg)
![](/_nw/6/s65492298.jpg)
![](/_nw/6/s33812872.jpg)
![](/_nw/6/s85243482.jpg)
![](/_nw/6/s80659495.jpg)
У рамках місячника сімейно-родинного виховання п’яті класи взяли участь у спортивно-розважальному святі «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Були створені три команди, до складу яких входили діти та їх батьки. Проводилися естафети, пов’язанні з життям родини: «Велике прання», «Подаруй квітку мамі», «Дорога до школи», «Приготуй сніданок», «Ранок в родині», «Сидячи за партою». Вболівальники також брали активну участь, підтримуючи свої команди віршомовками та плакатами.
...
Читати далі »