Шановні батьки, вчителі! Любі діти! Дорогі друзі ОЗО "Христинівський ліцей"!
Щиро вітаємо Вас з прийдешнім переможним Новим роком!
Відходить в історію 2022 рік, який був насичений подіями, трагічним змістом та звершеннями. Це рік, який забрав у нас сотні молодих хлопців, які не повернулися додому з війни.
Це рік, коли ми реально почали задумуватися над словами мир і спокій, і все частіше бажати цього один одному!!! Однак для всіх нас цей рік залишиться часточкою прожитого життя, тому бажаємо ПЕРЕМОГИ, світлих надій і щасливого та мирного майбуття.
Нехай ці зимові свята будуть мирними, радісними та щедрими, додадуть життєвих сил, окрилять душу. Хай з Вами завжди будуть поряд кохані та рідні здорові і щасливі,
а в домі – світло та радісно від любові
і добрих новин.
А ще бажаємо залишатися такими ж справжніми українцями, здобуваючи добробут і процвітання Нашій Великій Україні! ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
Низькій уклін нашим захисникам![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
і всім, хто працює на Перемогу!
...
Читати далі »