Нагадуємо, надолужуємо, долаємо та допомагаємо. Так з користю провели канікули педагоги нашого закладу освіти. Вони провели для бажаючих учнів компенсаторні заняття для подолання “освітніх втрат”. Ділимося з вами світлинами наших консультаційних занять.
![](/_nw/13/s87268841.jpg)
![](/_nw/13/s10984822.jpg)
![](/_nw/13/s85488049.jpg)
Загалом ці заняття – як ковток нових знань, можливість спілкуватися і задавати багато питань вчителю, щось уточнити, дізнатися більше. Діти були активними, багато писали, виконували різноманітні інтерактивні вправи, проходили тести, висловлювали свої думки й виражали емоції.
...
Читати далі »