![](/_nw/9/s59028512.jpg)
![](/_nw/9/s22604655.jpg)
![](/_nw/9/s04821175.jpg)
![](/_nw/9/s82173766.jpg)
«Мова - це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова - це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків, мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу.» - писав Олесь Гончар. З 2 листопада у нашому закладі розпочався тиждень української мови та літератури. Метою всіх проведених заходів було:
...
Читати далі »