Вівторок, 04.08.2020, 18:52

Дистанційна освіта

Шановні учні, вчителі та батьки !

На жаль, ми з вами переживаємо непрості часи. Впевнена, що ми гідно пройдемо  випробування, які випали на нашу долю.

Але для того, щоб у нас все було добре, потрібно об‘єднати свої зусилля, можливо, допомогти один одному, а основне - навчитися комунікувати один з одним у незвичному режимі.

Звертаюся до батьків наших учнів.

Перш за все, дорогі наші батьки, напевно, чи не в найскладніших умовах перебуваєте ви. Тому що дехто з вас ще ходить на роботу, а дехто  працює дистанційно; і на ваші плечі впала велика відповідальність, перш за все, підтримки психологічного стану ваших діток і продовження навчання. Саме ви маєте стати тим ланцюжком між вчителем та вашою дитиною, щоб налагодити контакт та виконання завдань для освоєння програми.

Тільки ви знайдете правильну відповідь на питання вашої дитини (навіть коли питання будуть з предмета, з якого ви не зовсім компетентні).

Тільки ви заспокоєте свою дитину, якщо раптом у неї щось не буде вдаватися відразу.

Саме зараз  можна частіше розмовляти з дітьми, обіймати, говорити про свою безмежну любов до них, разом зготувати вечерю чи подивитися фільм.

Наші вчителі дистанційно працюють  з перших днів карантину, освоюючи різні платформи.  А з 30.03.2020 року ми розпочали працювати в посиленому режимі, враховуючи розклад, регламент уроку і програму. Основна платформа, де працюють вчителі, –  Google Classroom, на якій використовують різні програми для навчання, та платформа Zoom для проведения онлайн-занять.  Для зворотнього зв'язку та індивідуальних консультацій учнів з учителями-предметниками в цьому ж розділі подаються електронні адреси вчителів.

Шановні батьки! Просимо вас: постійно підтримуйте зв’язок із класним керівником, повідомляйте, якщо є питання або певні проблеми, оскільки цей досвід дистанційного навчання є для всіх учасників освітнього процесу першим і достатньо складним. Ми всі зацікавлені в тому, щоб діти уважно й старанно навчалися під час карантину.

Звертаюся до наших учнів.

Дорогі наші діти! Знаю, що у вас зараз не абиякий період у житті.  Пам’ятайте, що більшої підтримки, як батьківська, не існує. І повірте, що саме вони зроблять для вас все необхідне, щоб ваше майбутнє було якнайкращим. Але ви повинні знати, що саме ваша праця лежить в основі вашого успіху. Дистанційне навчання для вас буде одним з цікавих методів навчання, а проблема тільки в тому, що ви не бачите своїх однокласників та друзів, що є важливим у вашому розвитку. Але ми всі розуміємо, що цей карантин тимчасовий. Вже скоро ми повернемося до звичного режиму роботи. Використайте цей час корисно!!!

Прохання до вас буде одне: вчасно виконуйте завдання, бо це є ваш обов’язок.  І не думайте, що вчитель повинен стояти на контролі вашого виконання, ви самі повинні навчитися контролювати себе для успішного майбутнього. Успішність виконання ваших завдань покажуть контрольні зрізи, які будуть проведені з 11 травня до 27 травня (ДИСТАНЦІЙНО), де з’ясуються всі прогалини у вашому дистанційному навчанні.  На жаль, до класів, шкільних парт у цьому навчальному році ми не повернемося.

Любі наші одинадцятикласники!!! Знаю, що тривожності у ваших серцях вистачає, адже ви стоїте перед ворітьми, які скоро відчиняться, і треба буде обирати дорогу. Ви здасте гарно ЗНО, і все буде добре, бо ви зараз плідно працюєте над цим.

Тому бажаю вам здоров’я та успіху.

З повагою до вас директор Людмила Кравченко

Завдання для дистанційного навчання учнів закладу:

Для отримання завдань учні вибирають відповідну паралель та клас. Переглядають вміст посилань, виконують практичні завдання. При виникненні запитань щодо виконання завдань учні звертаються до вчителя-предметника використовуючи електронну адресу вчителя.

ГРАФІК ТЕМАТИЧНИХ ПЕРЕВІРОЧНИХ РОБІТ

Розклад уроків 25.05 - 29.05.2020

Бажаємо всім гарної роботи! Бережіть себе!

Завдання для дистанційного навчання здобувачів освіти
Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
з 25.05.2020 до 29.05.2020,
які навчаються за індивідуальною формою навчання:

Галака Дениса, учня 3-А класу

Рачинської Анни, учениці 1-Б класу

Фартушного Артема, учня 4-В класу

Коцюруби Владислава, учня 2-Б класу

Кошеля Олександра, учня 2-Б класу

Лісовенка Івана, учня 1-Б класу

Маляренка Дмитра, учня 7-А класу

Мариної Ніни, учениці 2-Б класу

Юрчука Едуарда, учня 9-А класу

Логінова Євгена, учня 7-Б класу

Бабійчук Катерини, учениці 5-Б класу

Чорнобоя Віталія, учня 8-Б класу

ЕЛЕКТРОННІ АДРЕСИ ВЧИТЕЛІВ ЗАКЛАДУ

З 16 березня о 09.30 для учнів 9-11 класів на телеканалі Київ розпочинається трансляція відеоуроків (щодня).   https://www.youtube.com/user/kievchannel/featured

У зв'язку з поширенням загрози захворювання коронавірусом у період карантину, з метою організації та проведення занять та забезпечення неперервності освітнього процесу учням закладу рекомендовано використовувати такі освітні ресурси:

Репозитарій електронних освітніх ресурсів - https://disted.edu.vn.ua

(Репозитарій електронних освітніх ресурсів https://disted.edu.vn.ua містить навчальні матеріали близько 12000 уроків з різних предметів освітньої програми 1-11 класів. Усі учасники освітнього процесу можуть використовувати вказані ресурси безкоштовно. Для роботи з цими ресурсами необхідно лише будь-який пристрій з доступом до мережі Інтернет.)

Орієнтовний перелік платформ, де розміщено матеріали з щодо проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій

Нормативно-правове забезпечення

Screenshot_1.pngScreenshot_8.pngScreenshot_7.pngScreenshot_9.png