Вівторок, 20.04.2021, 18:15

Прав та порядку    Шевчук Діана

Центр «Милосердя»    Кулик Юля

Центр творчого розвитку «Духовність»    Брицька Валерія, Моргай Даша

З метою підвищення ефективності учнівського самоврядування, активному сприянню розвитку здобувачів освіти, як свідомих особистостей, становлення їхньої думки та поглядів, стало традицією проведення виборів Президента.  Метою виборів є залучити здобувачів освіти до участі у виборах, адже - це обов’язок перед шкільною громадою, у якій вони навчаються, діють і живуть. 15 вересня відзначають Міжнародний день демократії, тому саме в цей день наш заклад демократичним шляхом обрав президента. Вибори Президента УС «СВІТ» ОЗО «Христинівський ліцей – 2020» був оголошений для учнів 6-11 класів.

З 9 по 13 вересня відбулася передвиборча агітація учасників шляхом спілкування, використання та розміщення рекламних плакатів, Інтернет-роликів. За цей час кожен з кандидатів створив свою власну програму, в якій вказав всі свої наміри та побажання виконуючи обов’язки Президента закладу. 14 вересня о 14:00 в актовій залі пройшов захист виборчих програм кандидатів на тему: «Яким я бачу свій заклад освіти в майбутньому?», також кожний учасник отримав «домашнє завдання» - розробити логотип нашого навчального закладу. Кожному учаснику було відведено регламент до 4 хвилин представлення своєї програми, потім відповідь на запитання від аудиторії і дебати між самими представниками.

15 жовтня з 8:15 по 15:00 відбулися самі вибори, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства. Все, як у дорослих виборах: таємне голосування, бюлетені, скриньки для голосування, протоколи, висвітлення результатів. У виборах взяли участь 267 учнів (6-11 кл.). За підсумками виборів переможницею стала учениця 8-А класу – Громова Ульяна, за яку віддали свої голоси  98 виборців, а її заступником  стала учениця 7-А класу – Стасишина Анастасія, яка посіла друге місце.

Поле дії учнівського самоврядування – забезпечення порядку, організація чергування в школі, класних кімнатах, дозвілля на перервах, проведення загальношкільних лінійок, виставок, контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, організація роботи щодо збереження шкільного майна, підручників, благоустрою території школи, участь в гуртках, секціях, підготовка та проведення конкурсів, свят.

«  Квітень 2021  »