П`ятниця, 10.04.2020, 11:27
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 699
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Творимо історію успіху'

Творимо історію успіху

2014-2015 навчальний рік

VІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015». Школа нагороджена Дипломом за творчу працю з підвищення якості національної освіти;
Учасники Конкурсу «Кращий навчальний заклад Черкаської області» з нагоди відзначення 60-річчя від дня утворення Черкаської області
29 переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад;
7 призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад;
2 переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;
2 переможці у Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій "Екософт – 2015» (ІІІ місце);
3 переможці ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка;
2 переможці ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика;
5 переможців ІІ регіонального конкурсу юних художників "Веселкова палітра" на базі Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Шевченка;
Районний конкурс шкільних газет. Грамота в номінації «За видатні досягнення, вміння і високі прагнення»;
Шкільна газета «Вулик» – лауреат у ХVІІІ Міжнародному конкурсу шкільних медіа, що відбувся 23-25 травня 2015 року в м.Миколаєві;
І місце команди «Вибір» в районному конкурсі соціально-психологічних театрів;
ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура»;
І місце в районному конкурсі «Випускник року – 2015»;

Спортивні досягнення
І місце (дівчата), ІІ місце (хлопці) в районній спартакіаді школярів з волейболу.
І місце (дівчата), І (хлопці) в районній спартакіаді школярів з баскетболу.

2015-2016 навчальний рік
Учасники обласного Конкурсу на кращий опорний заклад;
28 переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;
2 призери ІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;
2 переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;
2 переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;
5 переможців ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика;
2 переможці ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка;
Шкільна газета «Вулик» – переможець у двох номінаціях «Фото», «Газета» ХХ Міжнародного фестивалю «Золота осінь Славутича - 2015»;
6 переможців районного відділу юстиції за участь у Всеукраїнському конкурсі малюнку «Світ моїх прав» та «Права очима дітей»;
6 переможців ІІ регіонального конкурсу юних художників "Веселкова палітра" на базі Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Шевченка;
І місце в районному фестивалі-конкурсі дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» завоював театральний колектив «Мальва».
Спортивні досягнення
І місце (дівчата), ІІІ (хлопці) в районній спартакіаді школярів з баскетболу, ІІ місце в районній спартакіаді з шашок,
3 призових місця в районній спартакіаді школярів зі спортивного орієнтування, І місце (дівчата), ІІІ місце (хлопці) в районній спартакіаді школярів з легкоатлетичних змагань.

2016-2017 навчальний рік

Міжнародний освітянсько-науковий форум «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку». Школу відзначено Грамотою за високі професійні здобутки у вихованні та навчанні молодого покоління та нагороджено медаллю "За заслуги в галузі освіти і науки".
VІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017». Школу відзначено Дипломом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти, учасники в номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистостіта виховання громадянина-патріота».
За високі успіхи у популяризації творчих здобутків педагогічних працівників закладу на міжнародних та всеукраїнських виставках ШКОЛА нагороджена дипломом та пам'ятною відзнакою "Імідж освіти Черкащини - 2017".
Шкільна газета «Вулик» – переможець у двох номінаціях : «ІТ» – І місце, «Газета» – ІІ місце та дві іменні спецпремії в номінації «Фото» та «Газета» ХХІ Міжнародного фестивалю дитячої демократії, творчості, телебачення та преси «Золота осінь Славутича-2016»;
Учасники конкурсу «Інноваційні школи Черкащини» (цільова обласна програма)
Обласний патріотичний конкурс ”Герої не вмирають”, присвяченого борцям за незалежність України у ХХ та ХХІ століттях - Грамота учасника Пошуковому загону “Юність”;
Районний конкурс шкільних газет. І місце в номінації «Краща шкільна газета»; та грамоти в номінація “Кращий журналістський матеріал”, “Кращий газетний фотограф - ілюстратор”, “Кращий редактор”
22 переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;
3 призери ІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;
2 переможці обласної регіональної олімпіади з образотворчого мистецтва; 1 переможець - з хореографії;
2 переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;
1 переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;
4 переможці ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика;
2 переможці ІІ етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка;
2 переможці регіонального конкурсу вокальної та інструментальної творчості «Струни серця»;
2 переможці V-го Регіонального конкурсу читців-декламаторів «Барви слова»;
І місце команди «Вибір» у районному конкурсі соціально-психологічних театрів.
І місце в обласному фестивалі-конкурсі дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» завоював театральний колектив «Мальва».
1 переможець (ІІІ місце) обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» в номінації «Гумор». 

     Спортивні досягнення

 І місце (дівчата) в районній спартакіаді школярів з баскетболу, ІІІ місце (хлопці) в районній спартакіаді школярів з баскетболу, І місце (хлопці 2003 р.н.) в змаганнях "Надія  баскетболу",  ІІІ місце (дівчата) в зональних змаганнях з баскетболу в смт.Єрки.

2017-2018 навчаьний рік

ІХ Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті - 2017". Школа нагороджена Дипломом за активну участь представлення освітніх інноваційних технологій Двічі (травень, жовтень) ШКОЛА удостоєна звання «Школа року -2018»;
Шкільна газета «Вулик» – переможець у двох номінаціях: І місце (номінація «Преса», ІІ місце (номінація «ІТ»), спецпремія (номінація «Фото»), спецпремія (номінація «Стаття») ХХІ Міжнародного фестивалю дитячої демократії, творчості, телебачення та преси «Золота осінь Славутича-2017»;
Районний конкурс шкільних газет. І місце в номінації «Краща шкільна газета»; та грамоти в номінація “Кращий журналістський матеріал”, “Кращий газетний фотограф - ілюстратор”, “Кращий редактор”;
І місце команди «Вибір» в районному конкурсі соціально-психологічних театрів;
ІІІ місце команди ДЮП у «Всеукраїнському конкурсі ДЮП;
44 переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;
5 призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;
3 переможці обласної регіональної олімпіади з образотворчого мистецтва;
5 призерів І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;
3 призери ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;
8 переможців VІ-го Регіонального конкурсу читців-декламаторів «Барви слова;
8 переможців Регіонального конкурсу читців-декламаторів поезій Шевченка (УДПУ ім.Тичини);
І місце в обласному фестивалі-конкурсі дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» завоював театральний колектив «Мальва»;
6 переможців ІІ етапу обласного фестивалю-конкурсу  «Мистецький дивокрай Черкащини» в номінації «Вокал»;
2 переможці районного та 2 переможці обласного етапу обласного фестивалю-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини» в номінації «Хореографія»;
4 переможці ІІ етапу  ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика;
3 переможці ІІ етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка;

Спортивні досягнення

ІІІ місце – турнір з баскетболу пам’яті Чорновола В.М. в смт. Єрки Катеринопільського району серед дівчат;
І місце – районні змагання «Надії баскетболу» серед хлопців 2003 р.н. і молодші;
І місце – районні змагання з баскетболу серед дівчат; ІІ місце – районні змагання з баскетболу серед юнаків;
ІІ місце – зона області з баскетболу в м. Умань. ІІ місце – «Старти надій» серед 7-х класів.
ІІІ місце – з легкої атлетики (60м) – Лісовенко Д.; ІІІ місце – з легкої атлетики (100 м) – Кутовенко І.;
                  естафета 4*60м: хлопці – І місце; дівчата – ІІ місце.

2018-2019 навчаьний рік

Х Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті - 2018". Школа нагороджена Дипломом за активну участь представлення освітніх інноваційних технологій
ШКОЛА удостоєна звання «Школа року -2019».

Учні школи посіли призові місця в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади:

з астрономії – Кравченко Владислав (10 клас), ІІ місце (учитель Сокур О.В.);

з фізики – Кравченко Владислав (10 клас), ІІ місце (учитель Сокур О.В.);

з математики – Кравченко Владислав (10 клас), ІІІ місце (учитель Підвальна Л.В..)

                          Ткачук Іван (8 клас), ІІІ місце (учитель Кравченко М.В.)

з біології – Білоусова Катерина (8 клас), ІІІ місце (учитель Мислюк А.Д.)

з географії – Білоусова Катерина (8 клас), ІІІ місце (учитель Усатюк О.Я.)

з української мови та літератури – Білоусова Катерина (8 клас), ІІІ місце (учитель Пилипишина Н.М.)

У Всеукраїнському математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» взяли участь 69 учнів школи. Показали такі результати:

  • «відмінний результат» - 2 учні;
  • «добрий результат» - 42 учні.

У Міжнародному конкурсі з математики «Кенгуру - 2019» взяли участь 72 учні школи.

У Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі "Осінній КОЛОСОК-2018” взяли участь 68 учнів школи. Показали такі результати:

  • «Золотий колосок» -19 ;
  • «Срібний колосок» -20 .

У Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі " КОЛОСОК весняний - 2019” взяли участь 94 учні школи.

У Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» взяли участь 121 учень. Показали такі результати:

  • Диплом «Переможця» - 20;

  • Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня - 4;

  • Диплом І ступеня Регіонального рівня - 5;

  • Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня - 15;

  • Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня - 13;

Редколегія шкільної газети «Вулик» була учасником Міжнародного конкурсу дитячої творчості, радіо, преси і демократії «Золота осінь Славутича» та виборола нагороди в різних номінаціях:

  • Гран-прі, номінація «Медіа проект» (керівник Калиндрузь Л.М.);

  • ІІ місце, номінація «Відео» (керівник Цимбал С.М.)

  • ІІІ місце , номінація «Преса» (керівники Калиндрузь Л.М. та Свіщенко В.В.);

Юні митці студії «Фантазія» під керівництвом Цимбал С.М. протягом навчального року брали участь в олімпіадах та конкурсах і неодноразово виборювали призові місця, зокрема:

  • Обласний конкурс відеороликів «Світ професій очима дітей» - І місце (3 учні),

  • ІІІ регіональна учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва (УДПУ ім.Тичини), листопад 2018 – ІІ місце (3 учні),

  • ІІІ регіональна учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва (УДПУ ім.Тичини), березень 2019 – І місце (1 учень),

  • ІІІ регіональна учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва (УДПУ ім.Тичини), березень 2019 – ІІ місце (3 учні),

  • Регіональний конкурс з образотворчого мистецтва «Веселкова палітра» - ІІ місце (1 учень).

Вокалісти студії «Гармонія» під керівництвом Слєпи В.О. одержали перемогу:

  • Х обласний регіональний конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Струни серця» І місце (1уч.), ІІ місце (1уч.), ІІІ місце (1уч.).

  • Обласний конкурс виконавської майстерності мистецьких навчальних закладів «Uman-Art» ІІІ місце (2 уч.).

  • ІІІ Регіональна учнівсько-студентська олімпіада з музичного мистецтва І місце (1уч.), ІІ місце (1уч.), ІІІ місце (1уч.).

Упродовж  2018-2019 н.р. активно і плідно працювало шкільне наукове товариство «Ерудит». Учні школи посіли призові місця у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

  • Кравченко Владислав, учень 10 класу  – ІІ місце (наукові керівники  Сокур Олена Вікторівна, Кравченко Олексій Вячеславович);

  • Сологуб Анастасія, учениця 11 класу – ІІ місце (науковий керівник  Калиндрузь Любов Миколаївна).

Вхід на сайт
Новини osvita.ua
Дзвінки безкоштовно
Національна дитяча гаряча лінія
 
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів

Copyright MyCorp © 2020