Вівторок, 19.03.2024, 13:46

Завдання виховної роботи на 2020/2021 навчальний рік

1. Виховання високоморального, національно свідомого підростаючого покоління, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів національних традицій.

2. Сприяння набуттю дітьми патріотичного досвіду на основі готовності до участі в процесах державотворення, уміння визначати форми та способи своєї участі в життєдіяльності громадянського суспільства.

3. Формування навичок спілкуватися з соціальними інститутами, органами влади. спроможності дотримуватись законів, готовності взяти на себе відповідальність, здатності розв’язувати конфлікти відповідно до демократичних принципів.

4. Сприяння набуттю знань про спосіб та принципи організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний підхід до виховання учнів шляхом їх залучення до систематичної участі у навчально-виховному процесі.

5. Пропаганда кращих здобутків національної культури та духовної спадщини, відродження національних свят та обрядів.

6. Популяризація притаманних українському народові сімейних традицій.

7. Формування навичок правомірної поведінки, позитивних мотивів активної участі в суспільному житті.

8. Виховання усвідомлення дітьми та учнівською молоддю соціальної значущості праці, розвиненої потреби в трудовій активності, формування навичок здорового способу життя.

9. Формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство;

10. Впровадження інноваційних форм роботи з батьками.

11. Формування толерантного ставлення до інших народів, культур і традицій.

«  Березень 2024  »