Субота, 27.04.2024, 08:33

Випускники школи - видатні особистості

ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ - ВИДАТНІ ОСОБИСТОСТІ

Ми плануємо розміщувати на сторінці матеріали про випускників 2 школи, яких знають у місті, в Україні і у світі. Ми прагнемо зберегти Ваші імена і славне минуле рідної школи, тому будемо вдячні усім, хто погодиться надати матеріал (фото і текст з інформацією про рік випуску, професійні досягнення). Ми чекаємо на ваші матеріали, відправляйте їх на нашу електронну пошту admin_school2@meta.ua  з поміткою “Видатні особистості школи”. Пам’ятайте, ми творимо історію разом!

Випускники Христинівської ЗОШ №2 - освітяни

Дашковська Валентина Петрівна

Випускниця 1980 року (золота медаль)

Засновник та директор приватної Лінгвістичної гімназії (м. Київ),

Голова галузевої ради у сфері освіти при Деснянській районній у м. Києві

державній адміністрації, член Асоціації незалежних шкіл України, відмінник освіти м. Києва,

заслужений діяч культури Польщі, член Спілки поляків України,

член Головного правління Київського польського

культурно-освітнього товариства ім. А. Міцкевичазасновник «Благодійного фонду Валентини Дашковської»

Я завжди з теплом у серці згадую щасливі шкільні роки. Щиро вдячна вчителям Христинівської середньої школи №2 за грунтовні та глибокі знання і мудрі поради, що дали мені змогу реалізувати себе в житті.  Бажаю рідній школі процвітання, творчих досягнень та перемог на освітянській ниві!!!

Школа гордиться досягненнями випускників

Валентина Дашковська закінчила Христинівську ЗОШ №2 у 1980 р. із золотою медаллю.

Із відзнакою закінчила Христинівську музичну школу по класу фортепіано.

Вищу освіту здобула в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка за спеціальністю “Хімія, аналітична хімія”. Кваліфікація - хімік, викладач.

Працювала вчителем хімії в школі № 281 м. Києва, заступником директора з навчально-виховної роботи гуманітарної гімназії “Гармонія”, методистом вищої категорії сектору шкіл нового типу Міністерства освіти і науки України, директором Економіко-правового ліцею Деснянського району м. Києва.

Тривалий час була членом Науково-методичної ради з питань освіти МОН України.

Розробила авторську програму з предмету “Хімія” для учнів 7-11 класів середньої загальноосвітньої школи.

У 2001р. відкрила власну школу – приватну Лінгвістичну гімназію з поглибленим вивченням іноземних мов. Лінгвістична гімназія на сьогодні очолює рейтинг найкращих навчальних закладів України.

За час роботи в системі освіти Дашковська В.П. нагороджена подякою та грамотою Міністерства освіти і науки України, подяками та грамотами Деснянського районного управління освіти м. Києва, Головного управління освіти м. Києва, подяками й відзнаками Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації та Київської міської державної адміністрації, подяками Спілки поляків України, подякою Генеральної Асамблеї Європейської Ради національних асоціацій незалежних шкіл. У 2014 р. Валентині Петрівні присвоєно звання «відмінник освіти м. Києва». За багаторічну плідну міжнародну співпрацю з республікою Польща Дашковська В. П. у 2017 р. отримала звання «Заслужений діяч культури Польщі».

З метою матеріального заохочення талановитих дітей та підтримки творчих ініціатив підростаючого покоління Валентина Петрівна в 2003 р. створила «Благодійний фонд Валентини Дашковської». Заохочувальними преміями та стипендіями відзначаються талановиті учні приватної Лінгвістичної гімназії та Христинівської ЗОШ №2 - переможці предметних олімпіад, конкурсів МАН, різноманітних спортивних, музичних, хореографічних та інших змагань. Саме так: похвала, заохочення, стимул – це підтримка та розвиток творчого начала кожної дитини.

«  Квітень 2024  »