Четвер, 01.10.2020, 22:40
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 825
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учень року 2010-2011

 2009 року стало гарною  традицією проводити конкурс "Учень року”, що в кінці навчального року перетворюється у  величне свято "Вернісаж особистостей". 

Сузір'я слави  

 

Учень року - 2011 (докладніше про свято)

У конкурсі  «Учень року — 2011»  переможцями стали 24 учні:

«Кращий знавець рідного слова» - Костенко Дарина  (11-а), Кучай Катерина  (6-б); Галушко Олена (8-в);

 "Журналіст року" - Цимбал Тетяна (7-а);

 «Кращий знавець англійської мови» - Брицький Олександр  (10-б);

 «Юний математик» - Головащенко Ірина (8-в),  Хуртасенко Ірина  (10-а);

 «Юний географ» -   Царук Дмитро (10-а);

 «Юний фізик» - Куровська Ірина   (11-а);

 «Юний біолог» - Похилюк Вікторія (11-а), Байда Оксана (11-а);

 «Юний хімік» - Ляховченко Альона  (10-а);

 «Юний пошуківець» - Козак Ірина (11-б); 

 «Юний науковець» - Висоцький Владислав (9-а);

 «Надія великого спорту» - Журавель Максим  (10-а);

 «Таланти року» - Волошина Анастасія (7-а), Гуць Євгеній  (11-а)4

 «Активіст року» - Кравченко Євген (11-а); Мігур Ігор (11-а); Мига Руслан (11-а); Передрій Дмитро (11-а). 

 » » 

"Золоте серце школи" - Гангур Сергій 

»      »

Похилюк Вікторія -

«Учень року - 2011», «Випускник року — 2011"

Учень року - 2010 (докладніше про свято)

У конкурсі  «Учень року — 2010»  переможцями стали 23 учні:  

«Кращий знавець рідного слова» - Ткачук Анастасія (11-в), Куровська Ірина (10-а)

«Юний поет» - Головата Тетяна (10-б)

«Кращий знавець англійської мови» - Когут Антоніна (11-в)

«Юний математик» - Головащенко Ірина (7-в), Костенко Дарина (10-а)

«Юний історик» - Скоропад Олександр (9-в), Божко Оксана (11-а)

«Юний географ» - Вознюк Дарина (7-в) , Усатюк Віта (11-в)

«Юний фізик» - Висоцький Владислав (8-б)

«Юний біолог» - Даценко Валентина (9-а)

«Юний хімік» - Хуртасенко Ірина (10-а)

«Юний користувач ПК» - Брицький Олександр (9-в), Горохівський Віталій (11-а)

«Юний науковець» - Патрікєєва Наталія (11-в)

«Надія великого спорту» - Ткачук Анна (11-в)

«Талант року» - Волошина Анастасія (7-а), Білозор Віталій (8-б), Жучкова Катерина (5-а).

«Учень року - 2010» - Патрікєєва Наталія

    

Вхід на сайт
Новини osvita.ua
Дзвінки безкоштовно
Національна дитяча гаряча лінія
 
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2020