Sunday, 26.06.2022, 22:20

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Порядок дій в надзвичайних ситуаціях

І. ТРИВОГА (довгі дзвінки по школі)
Три довгих дзвінка – персонал та учні школи сповіщаються про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи.

ІІ. ЕВАКУАЦІЯ ШКОЛИ.
Почувши сигнал тривоги, учні у супроводі вчителя, який йде позаду всього класу та бере з собою класний журнал, організовано пересуваються до виходів згідно схеми евакуації. Відповідальний за ЦО координує роботу з евакуації та не допускає скупчення і паніки на виходах зі школи.

ІІІ. ЗБІР
Учні та вчителі після виходу з приміщення школи організовано пересуваються до спеціально відведених місць на безпечній відстані, де шикуються в шеренгу по класах.

ІV. ПЕРЕВІРКА
Після прибуття класів на місце терміново проводиться перевірка присутності дітей за списками класних журналів, після чого вчителі повинні доповісти про кількість евакуйованих дітей.

Якщо сигнали тривоги пролунав під час перерви, потрібно БЕЗ ПАНІКИ  просуватися до найближчого виходу і відходити на безпечну відстань. Чергові вчителі обходять кабінети на поверхах, де чергують, і перевіряють, чи усі покинули школу.

ЕКСТРЕННІСЛУЖБИ

Як поводитися в надзвичайних ситуаціях Посібник для сім‘ї

(матеріали Державної служби України з надзвичайних ситуацій)

«  June 2022  »