Четвер, 01.10.2020, 22:41
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 825
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учень року - 2015

З 2009 року стало гарною  традицією проводити конкурс "Учень року”, що в кінці навчального року перетворюється у  величне свято "Вернісаж особистостей". 

Сузір'я слави  

Учень року - 2015

«Юний науковець»  -  Кучай Катерина (10-б), Гуць Євгеній (11-а);

«Юний фізик» - Кучай Катерина (10-б), Гуць Євгеній (11-а);

«Знавець точних наук» -  Гуць Євгеній (11-а);

«Юний WEB-дизайнер" – Янковенко Андрій (7-а), Рунько Владислав (7-а);

«Знавець рідного слова» - Кравченко Олена (11-а);

«Талант року»  - Свіщенко Ольга (6-а), Лукінський Андрій (8-а);

«Золотий голос» - Свішенко Андрій (11-а), Ковбасюк Маріанна(9-б);  Сидун Яна(9-б);

«Активіст року» - Найчук Ілля (11-а), Бричко Дмитро (11-а),  Томачук Вікторія(5-а), Березюк Олександр (4-б);                               

«Юний журналіст» - Цимбал Тетяна (11-а),  Білецька Вероніка (7-а);

«Юний історик» - Бурчак Людмила (9-а);

«Юний художник» - Хомчук Анна(10-а), Швець Владислава(3-а0

«Перспектива року» - Білоусова Катерина (4-б);

«Юний декламатор» - Сущенко Анна (10-б), Сологуб Анастасія(7-а),  Остапчук Анастасія(9-а);                             

«Золоті руки» - Смикало Анна(11-б), Гук Павло (11-а);

«Актор року» - Ворошилова Анна (10-б), Сущенко Анна (10-б);

«Юний танцюрист» - Іванченко Тетяна (9-а);

«Юний біолог» - Калінкіна Олександра (8-б);

Обдарованість року – Кревсун Олександра (5-а).       

 «Учень року - 2015 - »Гуць Євгеній 

 

Учень року - 2014

«Талант року»  - Свіщенко Ольга (5-а);

«Юний науковець»  -  Головащенко Ірина (11-в),  Плетньов Назар (11-в), Гуць Євгеній (10-а);

«Надія великого спорту» - Плетньов Назар (11-в);

«Знавець рідного слова» - Жучкова Катерина (9-б);

«Юний користувач ПК» - Шевчук Владислав (11-в);

«Знавець точних наук» - Головащенко Ірина (11-в), Гуць Євгеній (10-а);

«Золоте серце» - Свішенко Андрій (10-а); 

«Золотий голос» - Свішенко Андрій (10-а), 

«Активіст року» - Найчук Ілля (10-а), Бричко Дмитро (10-а), Кучай Катерина (9-б);

«Юний журналіст» - Цимбал Тетяна (10-а),  Білецька Вероніка (6-а);

«Юний географ» -Чичилівський Юрій (10-а); 

«Юний історик» - Бурчак Людмила (8-а); 

«Юний правознавець» - Янковенко Марина  

«Юний художник» - Міркуй Анастасія (10-б);

«Перспектива року» - Березюк Олександр (3-б); 

«Юний декламатор» - Сущенко Анна (9-б), Плетньов Денис (3-б).

                                                                                                                         

 «Учень року - 2014 - »Гуць Євгеній 

 

Учень року - 2013

"Юний науковець" - Головащенко Ірина (10-в), Плетньов Назар (10-в), Гуць Євгеній (9-а),  Черчук Едуард (11-а);     

"Юний фізик" -  Черчук Едуард (11-а)

"Золотий голос школи" - Лукінський Сергій  (6-б), Сидун Яна  (6-б), Ковбасюк Мар'яна (7-б) 

"Юний математик" -  Гуць Євгеній (9-а)

"Надія великого спорту" - Мазурик Артем (11-а)

"Юний журналіст" - Цимбал Тетяна (8-а)

"Активіст року" - Свіщенко Андрій (9-а),  Басун Анастасія(10-в), Найчук Ілля (9-а) 

"Актор року" - Бричко Дмитро (9-а)  

"Юний користувач ПК" - Шевчук Владислав (10-в)

"Творче слово" - Сологуб Анастасія (5-а)

"Юний декламатор" - МиханчукКостянтин (9-а)

"Художник року" - Міркун Анастасія (9-б), Кривоклуб Анна (9-б)

"Перспектива року" - Кревсун Олександра (3-а).

  «Учень року - 2013»  - Черчук Едуард 

   

УЧЕНЬ РОКУ - 2012

У конкурсі  «Учень року — 2012»  переможцями стали 23 учні:

"Обдарованість року" -  Кучай Катерина (7-б);
"Юний науковець" - Головащенко Ірина (9-в), Плетньов Назар (9-в), Калиндрузь Богдан (9-в), Вознюк Дарина  (9-в);
"Юний фізик" - Гуць Євгеній (8-а);
"Золотий голос школи" - Волошина Анастасія (9-а) , Жучкова Катерина (7-б), Сидун Яна  (6-б;
"Юний математик" - Брицький Олександр (11-а);
"Надія великого спорту" - Мальчевський Олександр (11-в);
"Юний журналіст" - Цимбал Тетяна (8-а), Затірка Вікторія (11-а);
"Активіст року" - Басун Анастасія(9-в), Свіщенко Андрій (8-а);
"Юний географ" - Гуць Станіслав (8-а);
"Юний історик" - Скрипчинська Жанна (11-б);
"Юний WEB -дизайнер" - Олех Олег (11-а);
"Юний користувач ПК" - Тимошенко Назар (10-а);
"Творче слово" - Остроухова Наталія (11-а);
"Художник року" - Міркун Анастасія (8-б);
"Юний танцюрист" - Бульба Міша (9-а), Іванченко Таня (6-а).

 »  » 

         «Учень року - 2012» - Головащенко Ірина          

 

 

Вхід на сайт
Новини osvita.ua
Дзвінки безкоштовно
Національна дитяча гаряча лінія
 
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2020