Четвер, 23.05.2019, 23:26
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 647
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади

Сузір’ я слави

ї

Наші учні - наша гордість!

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2018-2019 н.р.

Українська мова і література:

Довгань Анна, 9а, І місце; уч. Кравченко Л.П.

Білоусова Катерина, 8а, І місце; уч.Пилипишина Н.М..

Пуш Вікторія, 7а, ІІ місце; уч. Жучкова О.Г.

Сологуб Анастасія, 11 клас, ІІ місце; уч. Жучкова О.Г.

Іноземна мова:

Білоусова Катерина, 8а, І місце; Сереветна Г.М.

Довгань Анна, 9а, І місце; уч. Лапчук Н.С.

Ткачук Іван, 8б, І місце; уч. Лапчук Н.С.

Каравайська Анна, 10а, ІІ місце; уч. Лапчук Н.С.

Математика:

Кревсун Олександра, 9а , ІІ місце; уч. Гуць Л.Г.

Ткачук Іван, 8б, ІІ місце; уч. Кравченко М.В.

Ступак Назарій, 9а, І місце; уч. Гуць Л.Г.

Кравченко Владислав, 9б, ІІ місце; уч. Підвальна Л.В.

Плетньов Денис, 8б, ІІІ місце; уч. Кравченко М.В.

Макеров Роман, 11 клас, ІІІ місце; уч. Гуць Л.Г.

Географія:

Білоусова Катерина, 8а, І місце; уч. Усатюк О.Я..

Економіка:

Бугайова Наталія, 11 клас, ІІІ місце; уч. Усатюк О.Я.

Біологія:

Макеров Роман, 11 клас, І місце; уч. Нагайчук-Замковенко М.А.

Білоусова Катерина, 8а клас, ІІ місце; уч. Мислюк А.Д.

Історія:

Білоусова Катерина, 8а клас, І місце; уч. Бурчак Н.Б.

Трудове навчання:

Борисюк Софія, 9а, ІІІ місце; уч. Колода Т.В.

Ткачук Іван, 8б, І місце; уч. Савченко О.С.

Астрономія:

Кравченко Владислав, 10 клас, І місце; уч. Сокур О.В.

Інформаційні технології:

Макеров Роман, 11 клас, І місце; уч. Калиндрузь Л.М.

Фізика:

Поліщук Олександр, 7б, ІІ місце; уч. Сокур О.В.

Ткачук Іван, 8б, ІІ місце; уч. Сокур О.В.

Плетньов Денис, 8б, ІІ місце; уч. Сокур О.В.

Кравченко Владислав, 10б, ІІ місце; уч. Сокур О.В.

Ступак Захар, 9а, ІІІ місце; уч. Сокур О.

 

Учні школи показали добрий результат в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад:

Кравченко Владислав (10б кл.) – ІІ місце з фізики, астрономії, ІІІ місце з математики (уч.Сокур О.В., Підвальна Л.В.)

Білоусова Катерина ( 8а кл.) - ІІІ місце  з біології, географії, української мови

(уч. Нагайчук-Замковенко М.А., Усатюк О.Я., Пилипишина Н.М.)

Ткачук Іван (8б кл.) - ІІІ місце з математики (уч. Кравченко М.В.)

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2017-2018 н.р.

Українська мова і література:

Щіпкова Ліза, 8а, І місце; уч. Кравченко Л.П.

Польова Діана, 10, ІІ місце; уч. Жучкова О.Г.

Сологуб Анастасія, 10, ІІІ місце; уч. Жучкова О.Г.

Іноземна мова:

Щіпкова Єлизавета, 8а, І місце; уч. Нагірич І.Ю.

Каравайська Анна, 9а, І місце; уч. Лапчук Н.С.

Демченко Олександр, 11б, ІІ місце; уч. Нагірич І.Ю.

Бондарчук Євгеній, 11б, ІІІ місце; уч. Нагірич І.Ю.

Математика:

Білоусова Катерина, 6б, І місце; уч. Кравченко М.В.

Кревсун Олександра, 8а , І місце; уч. Гуць Л.Г.

Демченко Олександр, 11б клас, І місце; уч.Козаренко Л.А.

Радзивіл Аліна, 6 , ІІ місце; уч. Гуць Л.Г.

Ткачук Іван, 7б, ІІ місце; уч. Кравченко М.В.

Ступак Назарій, 8а, ІІ місце; уч. Гуць Л.Г.

Кравченко Владислав, 9б, ІІ місце; уч. Підвальна Л.В.

Бондарчук Євгеній, 11б, ІІ місце; уч. Козаренко Л.А.

Географія:

Форостяна Юлія, 9а, І місце; уч. Усатюк О.Я.

Польова Діана, 10, ІІ місце; уч. Усатюк О.Я.

Демченко Олександр, 11а , ІІ місце; уч. Усатюк О.Я.

Щіпкова Ліза, 8а, ІІІ місце; уч. Усатюк О.Я.

Економіка:

Демченко Олександр, 11б, І місце; уч. Усатюк О.Я.

Кучай Олександра, 11б, ІІ місце; уч. Усатюк О.Я.

Біологія:

Форостяна Юлія, 9а, ІІ місце; уч. Нагайчук-Замковенко М.А.

Верба Андрій, 11а, ІІ місце; уч. Мислюк А.Д.

Хімія:

Ткачук Вероніка, 11а, ІІ місце; уч. Новосельська Н.В.

Історія:

Ткачук Вероніка, 11а, І місце; уч. Кравченко М.В.

Жук Валентина, 11б, ІІІ місце; уч. Кравченко М.В.

Трудове навчання:

Соболенко Ізабелла, 9а, ІІ місце; уч. Колода Т.В.

Жук Валентина, 11б, ІІ місце; уч. Колода Т.В.

Астрономія:

Демченко Олександр, 11а, І місце; уч. Сокур О.В.

Бондарчук Євгеній, 11а, І місце; уч. Сокур О.В.

Інформаційні технології:

Кучай Олександра, 11, ІІ місце ; уч. Калиндрузь Л.М.

Демченко Олександр, 11, ІІ місце ; уч. Калиндрузь Л.М.

Бондарчук Євгеній, 11, ІІІ місце; уч. Калиндрузь Л.М.

Фізика:

Бондарчук Євгеній, 11б, І місце; уч. Сокур О.В.

Ткачук Іван, 7б, І місце; уч. Сокур О.В.

Форостяна Юлія, 9а, ІІ місце; уч. Сокур О.В.

Плетньов Денис, 7б, ІІ місце; уч. Сокур О.В.

Демченко Олександр, 11б, ІІІ місце; уч. Сокур О.В.

Ступак Назарій, 8а, ІІІ місце; уч. Сокур О.В.

Кравченко Владислав, 9б, ІІІ місце; уч. Сокур О.В.

Російська мова:

Кравченко Владислав, 9б, І місце; уч. Кравченко О.В.

Учні школи показали добрий результат в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад:

Ступак Захар (8а кл.) – ІІ місце з математики (уч.Гуць Л.Г.)

Демченко Олександр (11б кл.) – ІІ місце з астрономії (уч.Сокур О.В.)

Бондарчук Євгеній (11б кл.) – ІІІ місце з астрономії (уч.Сокур О.В.)

Кревсун Олександра ( 8а кл.) - ІІІ місце з математики(уч. Гуць Л.Г. )

Ткачук Іван (7б кл.) - ІІІ місце з математики (уч.Кравченко М.В.)

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2016-2017 н.р.

Учні школи показали добрий результат в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад:

Ступак Назарій (7а кл.) посів ІІІ місце з математики (уч.Гуць Л.Г.)

Демченко Олександр (10 кл.) – ІІ місце з астрономії (уч.Сокур О.В.)

Кравченко Владислав (8б кл.) – ІІ місце з математики (уч.Підвальна Л.В.)

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2015-2016 н.р.

переглянути

Учні школи посіли призові   місця в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад:

з астрономії – Кучай Катерина 11-Б, ІІІ місце, (уч. Сокур О.В.);

математики – Кравченко Владислав, ІІІ місце, (уч. Підвальна Л.В.).

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2014-2015 н.р.

переглянути

Учні школи посіли призові   місця в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади:

з фізики – ІІІ  місце Гуць Євгеній 11-а, (уч.Сокур О.В.)

з математики – ІІ місце Гуць Євгеній 11-а, (уч.Гуць Л.Г.)

з астрономії – ІІ  місце Гуць Євгеній 11-а, ІІІ місце Кучай Катерина 10-Б, (уч.Сокур О.В.)

з біології – ІІІ  місце Калінкіна Олександра 8-Б,  (уч.Нагайчук М.А.)

з історії – ІІІ  місце Бурчак Людмила 9-а, (уч.Бурчак Н.Б.)

з технологій – ІІІ  місце Гук Павло 11-а,  (уч.Савченко О.С.)

Переможці ІІ  етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2013-2014 н.р.

переглянути

Учні школи посіли призові   місця в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади:

Гуць Євгеній  (10а кл): ІІ місце з фізики, ІІІ - з астрономії, з математики (уч.Сокур О.В., уч.Гуць Л.Г.)

Головащенко Ірина (11а кл): з математики, з астрономії ( ІІІ місце )(уч.Сокур О.В., уч.Гуць Л.Г.) )

Шевчук Владислав (11а кл) - з ІКТ (ІІІ місце) (уч.Калиндрузь Л.М.)

Плетньов Назар  (11а кл) - з фізичної культури (ІІІ місце)  (уч.Нагайчук Л.В.)

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2012-2013 н.р.

переглянути

Учні школи посіли призові   місця в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади:

Гуць Євгеній (9а кл) - з математики - ІІІ місце  (уч.Гуць Л.Г.)
 
Черчук Едуард (11а кл) -  з астрономії - ІІІ місце (уч.Сокур О.В.)

Переможці ІІ  етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2011-2012 н.р.

переглянути      

Гуць Євгеній (8а кл) - переможець ІІІ  етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики - ІІІ місце (уч.Сокур О.В.)

Вхід на сайт
Новини osvita.ua
Дзвінки безкоштовно
Національна дитяча гаряча лінія
 
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2019