Середа, 16.08.2017, 17:19

М/O початкових клас.

Кафедра вчителів початкових класів

Початкова школа  - міцний фундамент Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2,  майстерня, де формується думка молодого покоління. Наші педагоги – талановиті, закохані в свою справу люди, а головне – мають невичерпне бажання працювати творчо. Серед них – вчителі-методисти, старші вчителі, вчителі, що мають вищу кваліфікаційну категорію.

Найдюк Надія Василівна  - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Учитель-методист" , педагогічний стаж 36 років.
Методична проблема, над якою працює вчитель: "Методика диференційованого, індивідуального і групового навчання. Гуманна педагогіка навчання".

Осадча Людмила Володимирівна - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Старший учитель", педагогічний стаж  30 років
Методична проблема, над якою працює вчитель: "Розвиток творчої особистості в умовах розбудови сучасної школи України".

Мігур Лариса Олександрівна  - учитель початкових класів, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж  20 років
Методична проблема, над якою працює вчитель:  "Впровадження елементів інтерактивних технологій навчання в 1-4 класах".

Коцюба Наталія Вікторівна  - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж  25 років
Методична проблема, над якою працює вчитель: " Інтерактивні методи навчання в початковій школі"

Ткач Лариса Іванівна - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж  31 рік
Методична проблема, над якою працює вчитель:  "Інтерактивні методи навчання в початковій школі".

Іщенко Лідія Миколаївна  - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж  18 років
Методична проблема, над якою працює вчитель: "Впровадження інтерактивних методів навчання в початковій школі".

Бойченко Людмила Борисівна  - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж  27 років.
Методична проблема, над якою працює вчитель: "Мотивація навчальної діяльності молодших школярів шляхом впровадження інноваційних технологій"

Березовська Таїсія Олександрівна  - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж  26 років.
Методична проблема, над якою працює вчитель: "Розвиток логічно мислячої особистості"

Дзюменко Анна Василівна  - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії,  педагогічне звання "Учитель-методист"педагогічний стаж  35 років.
Методична проблема, над якою працює вчитель:

Онофрійчук Олена Михайлівна  - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Учитель-методист", педагогічний стаж 21 рік.
  Методична проблема, над якою працює вчитель: "Виховання розумної особистості, яка вміє самостійно вчитися".

Слободяник Ольга Олексіївна - вихователь групи продовженого дня, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж  9 років.
 Методична проблема, над якою працює вчитель: "Ігрова діяльність першокласників у групі продовженого дня"

Підгородецька Наталія Йосипівна   - вихователь групи продовженого дня, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж  14 років.
Методична проблема, над якою працює вчитель: "Створення сприятливих умов для розвитку здібностей, обдарувань, творчого мислення учнів на групі продовженого дня".

Дзюбенко  Наталія Сергіївна - вихователь групи продовженого дня, спеціаліст І категорії,   педагогічний стаж  17 років.
Методична проблема, над якою працює вчитель: "Ігрова діяльність першокласників у групі продовженого дня"

Миханчук Оксана Володимирівна учитель початкових класів.
Методична проблема, над якою працює вчитель:  "Індивідуальна форма навчання"

Ці люди створюють для учнів безпечне, творче середовище, сприятливий психологічний мікроклімат, у якому діти зростають та вдосконалюються.
Інноваційна діяльність.

Поряд з традиційним навчанням апробуємо елементи технологій:

• розвивального навчання;
  • інтерактивного навчання;
  • проблемного;
  • здоров'язберігаючі;
  • креативного навчання;
  • використання ІКТ

Позакласні заходи
 У початковій школі   проводяться екскурсії, ранки і концерти для дітей і батьків, на яких діти отримують багато позитивних емоцій, вчаться виступати перед аудиторією, відчувають себе артистами, розвивають комунікабельність.

«  Серпень 2017  »

Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 © 2017