Неділя, 22.09.2019, 02:21
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 652
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

М/O укр. та світ. філології

 
Кафедра вчителів філології

Основні завдання колективу філологів:

Виховання в учнів потреби у вивченні рідної мови, переконання їх в необхідності грамотно писати й говорити, бути цікавими співрозмовниками.

   
 
Кравченко Людмила Петрівна - досвідчений, творчий і наполегливий "учитель-методист”, має вищу кваліфікаційну категорію. Її творче кредо: постійно шукати і творити, рухатися вперед в ногу з життям.

Має свої надбання по темі «Використання інформаційних технологій як засобу активізації пізнавальної діяльності та розвитку творчої особистості учнів», частина іх знаходяться у сховищі колекції цифрових ресурсів і розміщені на порталі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Її вихованці є призерами районних олімпіад, конкурсів ім. Петра Яцика. Виростила серед своїх учнів учителів-послідовників.

   

Пилипишина Надія Михайлівна -учитель вищої категорії, працює над проблемою "Методика проведення нестандартних уроків”, втілюючи її в практику роботи. Завжди з любов’ю, радістю іде до дітей, розуміючи їх проблеми, їх душі.

 

Жучкова Олена Григорівна    - учитель вищої категорії, вивчає досвід вчителів-колег,  працює над проблемою "Використання елементів інтерактивних методів навчання на уроках української мови та  літератури”.  Готує школярів до участі в  конкурсах. 

    

Виклюк Людмила Андріївна - учитель І категорії, працює над проблемою "Удосконалення форм і методів навчання з використанням українознавства на уроках української мови та літератури”. Творчо, відповідально підходить  до підготовки кожного уроку, любить свою працю, поезію і це передається її вихованцям.

   

Свіщенко Валентина Володимирівна - учитель І категорії, дбає про урізноманітнення форм і методів роботи по виробленню в учнів умінь і навичок усного і писемного мовлення, що стало основою її педагогічного пошуку, індивідуального підходу до кожної дитини.

Сивак Лариса Володимирівна -  учитель української літератури, спеціаліcт І категорії.
Методична проблема, над якою працює вчитель:  Підвищення культури мови та рівня грамотності учнів.

   

Романюк Ілона Валеріївна -  учитель української та світової літератури, спеціаліст І категорії. 
Методична проблема, над якою працює вчитель:    Активізація розумової діяльності учнів шляхом використання інноваційних технологій навчання на уроках світової літератури

Розношенська Оксана Петрівна -  учитель зарубіжної літератури, спеціаліcт вищої категорії.
Методична проблема, над якою працює вчитель:  Особистісно орієнтований підхід до викладання зарубіжної літератури

 

   Наші учні – активні учасники драматичного гуртка, районних та обласних конкурсів юних поетів та декламаторів – так продовжуються уроки від теорії до творчої практики.  Досягнення дітей – це творчий пошук вчителів рідної мови та літератури.

   Учителі української мови та літератури опанували програму «Intel «Навчання для майбутнього»». У своїй роботі використовують комп’ютерні технології, елементи програмованого навчання. 

Вхід на сайт
Новини osvita.ua
Дзвінки безкоштовно
Національна дитяча гаряча лінія
 
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Copyright MyCorp © 2019