Понеділок, 26.06.2017, 05:47

М/O укр. та світ. філології

Кафедра вчителів філології

Основні завдання колективу філологів:

Виховання в учнів потреби у вивченні рідної мови, переконання їх в необхідності грамотно писати й говорити, бути цікавими співрозмовниками.

Кравченко Людмила Петрівна - досвідчений, творчий і наполегливий "учитель-методист”, має вищу кваліфікаційну категорію. Її творче кредо: постійно шукати і творити, рухатися вперед в ногу з життям.

Має свої надбання по темі «Використання інформаційних технологій як засобу активізації пізнавальної діяльності та розвитку творчої особистості учнів», частина іх знаходяться у сховищі колекції цифрових ресурсів і розміщені на порталі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Її вихованці є призерами районних олімпіад, конкурсів ім. Петра Яцика. Виростила серед своїх учнів учителів-послідовників.

Пилипишина Надія Михайлівна -учитель І категорії, працює над проблемою "Методика проведення нестандартних уроків”, втілюючи її в практику роботи. Завжди з любов’ю, радістю іде до дітей, розуміючи їх проблеми, їх душі.

Жучкова Олена Григорівна    - учитель І категорії, вивчає досвід вчителів-колег,  працює над проблемою "Використання елементів інтерактивних методів навчання на уроках української мови та  літератури”.  Готує школярів до участі в  конкурсах. Їі учениця Кучай Катя стала переможцем ІІІ (обласного) Всеукраїнського конкурсу імені Петра Яцика в 2011р. (ІVмісце).

Виклюк Людмила Андріївна - учитель І категорії, працює над проблемою "Удосконалення форм і методів навчання з використанням українознавства на уроках української мови та літератури”. Творчо, відповідально підходить  до підготовки кожного уроку, любить свою працю, поезію і це передається її вихованцям.

Свіщенко Валентина Володимирівна - учитель І категорії, дбає про урізноманітнення форм і методів роботи по виробленню в учнів умінь і навичок усного і писемного мовлення, що стало основою її педагогічного пошуку, індивідуального підходу до кожної дитини.

Слободяник Ольга Олександрівна - молодий і перспективний учитель рідної мови, завзяття  в роботі їй передалося від старших колег.

Сивак Лариса Володимирівна учитель української літератури, спеціаліcт ІІ категорії.
Методична проблема, над якою працює вчитель:  Підвищення культури мови та рівня грамотності учнів.

Романюк Ілона Валеріївна учитель української та світової літератури,спеціаліст.
Методична проблема, над якою працює вчитель:    Активізація розумової діяльності учнів шляхом використання інноваційних технологій навчання на уроках світової літератури

Розношенська Оксана Петрівна учитель світової літератури, спеціаліcт І категорії.
Методична проблема, над якою працює вчитель:  Особистісно орієнтований підхід до викладання світової літератури

Наші учні – активні учасники драматичного гуртка, районних та обласних конкурсів юних поетів та декламаторів – так продовжуються уроки від теорії до творчої практики.  Досягнення дітей – це творчий пошук вчителів рідної мови та літератури.

Учителі української мови та літератури опанували програму «Intel «Навчання для майбутнього»». У своїй роботі використовують комп’ютерні технології, елементи програмованого навчання.

«  Червень 2017  »