Понеділок, 13.07.2020, 19:56

кафедра вчителів історії та мистецтва

Проблемний семінар вчителів історії та мистецтва

Головна мета вивчення історії - формування в учнів національних і загальнолюдських цінностей, толерантного ставлення та поваги до інших народів, правової свідомості; формування в учнів критичного мислення, навичок оцінювання суспільних явищ і процесів; формування в учнів почуття власної гідності, здатності визначити власну активну життєву позицію, робити свідомий вибір, встановлювати особисті цілі, спрямовані на розвиток суспільства, держави, забезпечення власного добробуту та добробуту своєї родини.

Завдання вчителів історії - допомогти кожному учневі досягнути мети і здобути знання, вміння, які йому потрібні, щоб стати повноцінним членом демократичного суспільства

Кравченко Марія Володимирівна - учитель історії України та всесвітньої історії, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж -21 рік.

Методична проблема, над якою працює вчитель:  "Удосконалення уроку, як засобу розвитку творчої особистості вчителя та учня".

Бурчак Наталія Борисівна - учитель історії України та всесвітньої історії , спеціаліст І категорії, педагогічний стаж -20 років.

Методична проблема, над якою працює вчитель: "Формування початкових уявлень про найважливіші сторінки історії".

«  Липень 2020  »