Середа, 16.08.2017, 17:09

М/O історії

Кафедра вчителів історії

Головна мета вивчення історії - формування в учнів національних і загальнолюдських цінностей, толерантного ставлення та поваги до інших народів, правової свідомості; формування в учнів критичного мислення, навичок оцінювання суспільних явищ і процесів; формування в учнів почуття власної гідності, здатності визначити власну активну життєву позицію, робити свідомий вибір, встановлювати особисті цілі, спрямовані на розвиток суспільства, держави, забезпечення власного добробуту та добробуту своєї родини.

Завдання вчителів історії - допомогти кожному учневі досягнути мети і здобути знання, вміння, які йому потрібні, щоб стати повноцінним членом демократичного суспільства

Ульянова Лариса Олександрівна  - учитель історії України, всесвітньої історії та права,  спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Учитель-методист", педагогічний стаж -33 роки.
Методична проблема, над якою працює вчитель:  "Розвиток творчо-критичного мислення та створення умов для самореалізації особистості учня".

Кравченко Марія Володимирівна - учитель історії України та всесвітньої історії, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж -13 років.
Методична проблема, над якою працює вчитель:  "Удосконалення уроку, як засобу розвитку творчої особистості вчителя та учня".

Бурчак Наталія Борисівна - учитель історії України та всесвітньої історії , спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж -14 років.
Методична проблема, над якою працює вчитель: "Формування початкових уявлень про найважливіші сторінки історії".

«  Серпень 2017  »