Понеділок, 13.07.2020, 21:16

Фінансовий звіт про надходження та використання ВСІХ отриманих коштів

postheadericon Кошторис 2017

Фінансовий звіт про використання бюджетних коштів за І квартал 2017 року

Фінансовий звіт про використання бюджетних коштів за ІІ квартал 2017 року

Фінансовий звіт про використання бюджетних коштів за ІІІ квартал 2017 року

Фінансовий звіт про використання бюджетних коштів за І-ІІІ квартал  2017 року

Фінансовий звіт про використання бюджетних коштів за січень - грудень 2017 року

postheadericon Кошторис 2018

частина 3

частина 4

Звіт про використання та надходження  коштів загального фонду за 2018 рік (І частина)

Звіт про використання та надходження  коштів загального фонду за 2018 рік (ІІ частина)

Звіт про використання та надходження коштів спеціального фонду за 2018 рік (І частина)

Звіт про використання та надходження коштів спеціального фонду за 2018 рік (ІІ частина)

postheadericon Кошторис 2019

частина 3

частина 4

Звіт про використання та надходження коштів спеціального фонду за 2019 рік (І частина)

Звіт про використання та надходження коштів спеціального фонду за 2019 рік (ІІ частина)

Звіт про використання та надходження коштів загального фонду за 2019 рік (І частина)

Звіт про використання та надходження коштів загального фонду за 2019 рік (ІІ частина)

у січні-грудні 2018 року

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 5 267,02, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 2 098,36, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 1 284,68, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 6 204,49, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 1 019,50, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 10 531, 86, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 1 907, 70, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 1 373,00, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 4 378,13, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 1 450,50, (чеки наявні). А саме:

у січні-грудні 2019 року

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 1 907,70, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 3 622,39, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 2 330,71, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 2 604,70, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 3 403,23, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 19 618,91, (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 1 665,70 (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 3 267,19 (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 1 933,00 (чеки наявні). А саме:

Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 1 753,23 (чеки наявні). А саме:

у січні-травні 2020 року

Січень. Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 1 422, 43 (чеки наявні)

Лютий. Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 2 088, 73 (чеки наявні)

Березень-травень. Отримано від батьківського комітету товарів на загальну суму 1 496.00 (чеки наявні)

З відповідними документами (рахунки, чеки, акти виконаних робіт) можна ознайомитися у заступника голови батьківського комітету та керівника закладу освіти.

Шановні батьки!

Щиро дякуємо за внесок, який Ви робите на укріплення матеріальної бази школи. З кожним роком школа стає комфортнішою, зручнішою, красивішою, перебування дітей більш безпечним.

Бажаємо Вам і Вашим сім’ям міцного здоров'я, злагоди у сім’ї, матеріального благополуччя.

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи

Шановні батьки!

Про надходження коштів до благодійного фонду батьківського комітету школи можна дізнатися на блозі

"Батьківський комітет Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2".

Заступник голови батьківського комітету (казначей)       Кучай О.Д.

Робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Наш заклад освіти постійно підтримують благодійники-підприємці. І на сьогоднішній день ми хочемо подякувати за постійну допомогу школі:

народному депутату Верховної Ради Яценку Антону Володимировичу; міському голові Наконечному Миколі Миколайовичу; депутату обласної ради Баштану Олегу Васильовичу;

директору ДОСЛІДНОГО ГОСПОДАРСТВА "НИВА" Мітіогло Ларисі Василівні; директору ДОСЛІДНОГО ГОСПОДАРСТВА "ХРИСТИНІВСЬКЕ" Передрію Миколі Миколайовичу;

директору приватного підприємства "Дорстрой" Григоряну Роберту Хареновичу; директору ТОВ УКРТРАНСДИЗЕЛЬ Добровольському Геннадію Анатолійовичу;

приватним підприємцям: Осиці Людмилі Миколаївні, Панському Олексію Івановичу,  Майданюку Олександру Андрійовичу; Крижанівському Володимиру Петровичу; Вінічуку Олегу Дмитровичу.

Дякуємо за матеріальну допомогу

Христинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2,

за Ваше небайдуже ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння важливості шкільного виховання. Висловлюємо надію на подальшу співпрацю.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я,

злагоди,взаєморозуміння,душевного спокою та достатку.

Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння,

підтримку і за частку душі, подаровану нам.

ІНФОРМАЦІЯ про надання спонсорської допомоги  за січень - листопад 2017 року

ІНФОРМАЦІЯ про надання спонсорської допомоги за січень - грудень 2018 року