Tuesday, 28.06.2022, 03:00

Users: 0

Нова українська школа

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки.
Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

НУШ Ілюстративний путівник (Що таке НУШ? Як вчитимуть дітей? Як буде відбуватися оцінювання? Інклюзивне навчання і т.д.)

Буклет для батьків (Інформація про пілотне впровадження проекту нового державного стандарту загальної початкової освіти)

П'ять відео про Нову українську школу. Стаття про середню освіту в Україні та перспективи її розвитку.

Філософія Нової української школи

(завантажити)

2018/2019 навчальний рік

Класи готові до НУШ