Субота, 20.04.2024, 08:14

Головна » 2021 » Березень » 11 » 01.03.2021-05.03.2021 Декада Кобзаря
01.03.2021-05.03.2021 Декада Кобзаря

Минають роки й сторіччя, змінюються вірування і погляди людей, а великі надбання мистецтва надовго переживають своїх творців. Дійсно, є в нашій літературі імена, що не потребують ні пишних шат красномовності, ані високих означень та епітетів, бо вони входять у свідомість кожного з нас із самого малечку, як голос матері, як сонячне світло, як подих рідних просторів. До них належить ім'я геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка. З 1по 5 березня в нашій школі пройшов тиждень під гаслом: «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!».  1 березня відзначають Всесвітній день імунітету, тому медична сестра провела для 2-Б класу інформаційну перерву «Шляхи зміцнення імунітету». Цього ж дня, Білоусова Л. І. разом із учнями 2-І класу провела урок з цікавинкою «Алфавіт вітамінів». Протягом тижня учні та вчителі мали змогу ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою  «Уклін тобі, Кобзарю!», яку організувала бібліотекар Граєвська Л. Я.. Виставку  із задоволенням відвідували як школярі молодших так і старших класів. Серед школярів 5-9 класів  було проведено літературний челендж «Україна поетичними стежками Кобзаря», який провела Свіщенко В. В.. Учні показали відмінні знання, читали напам’ять твори Кобзаря.  Заочна віртуальна відео екскурсія «Шевченко і світ», «Мистецька спадщина Т. Г. Шевченка» для учнів 9-А (Жучкова О. Г.), 5-Б (Рачинська С. В.) класів   не залишила байдужим жодного глядача. Під час подорожі Шевченківськими місцями учні ознайомилися із місцями перебування Т. Шевченка в різні етапи його життя,  його живописною спадщиною. Для учнів 6-Б класу   було  проведено  літературну вікторину «Вінок шани Кобзареві». Школярі  пригадали життя та творчість Шевченка. Дзвінкою струною задзвеніла у серцях та душах  дітей також його поезія. Тиждень закінчився літературним турніром читців «Полум’яне слово Шевченка», який провела Сивак Л. В. разом із учнями 7-А класу. Минають роки й сторіччя, змінюються вірування і погляди людей, а великі надбання мистецтва надовго переживають своїх творців. Дійсно, є в нашій літературі імена, що не потребують ні пишних шат красномовності, ані високих означень та епітетів, бо вони входять у свідомість кожного з нас із самого малечку, як голос матері, як сонячне світло, як подих рідних просторів. До них належить ім'я геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка. З 1по 5 березня в нашій школі пройшов тиждень під гаслом: «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!». 1 березня відзначають Всесвітній день імунітету, тому медична сестра провела для 2-Б класу інформаційну перерву «Шляхи зміцнення імунітету». Цього ж дня, Білоусова Л. І. разом із учнями 2-І класу провела урок з цікавинкою «Алфавіт вітамінів». Протягом тижня учні та вчителі мали змогу ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою  «Уклін тобі, Кобзарю!», яку організувала бібліотекар Граєвська Л. Я.. Виставку  із задоволенням відвідували як школярі молодших так і старших класів. Серед школярів 5-9 класів  було проведено літературний челендж «Україна поетичними стежками Кобзаря», який провела Свіщенко В. В.. Учні показали відмінні знання, читали напам’ять твори Кобзаря.  Заочна віртуальна відео екскурсія «Шевченко і світ», «Мистецька спадщина Т. Г. Шевченка» для учнів 9-А (Жучкова О. Г.), 5-Б (Рачинська С. В.) класів   не залишила байдужим жодного глядача. Під час подорожі Шевченківськими місцями учні ознайомилися із місцями перебування Т. Шевченка в різні етапи його життя,  його живописною спадщиною. Для учнів 6-Б класу   було  проведено  літературну вікторину «Вінок шани Кобзареві». Школярі  пригадали життя та творчість Шевченка. Дзвінкою струною задзвеніла у серцях та душах  дітей також його поезія. Тиждень закінчився літературним турніром читців «Полум’яне слово Шевченка», який провела Сивак Л. В. разом із учнями 7-А класу.

Переглядів: 184 | Додав: ludmila | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2021  »