Вівторок, 07.05.2024, 10:46

Головна » 2020 » Листопад » 10 » 02.11-06.11. Тиждень БЖД
02.11-06.11. Тиждень БЖД

З метою виховання у дітей свідомого ставлення до безпеки людини, вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях у нашому закладі з 2 по 6 листопада було проведено Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему: «Небезпечний вогник». Які класи долучилися до тижня та чим цікавим займали дітей класні керівники?

2-А клас (класний керівник Березовська Таїса Олександрівна):

02.11 - бесіда "Протиепідемічні заходи з профілактики COVID-1";

03.11 - рольова  гра "Ми - пішоходи".

Під час гри формувались навички безпечної поведінки на дорозі, вулиці; закріплювались знання з правил дорожнього руху; вчили розрізняти дорожні знаки та їх значення; розширювали знання дітей про громадський транспорт і призначення світлофора; закріплювали знання про професії: водій, регулювальник, лікар; виховували дисциплінованість, культуру пішохода, відповідальність за наслідки своїх дій на дорозі.

04.11 – Квест  Абетка безпеки

Діти мандрували станціями. 5 станцій: техногенна, небезпечна знахідка, медична, пожежна та хімічна. На кожній станції було по 3 завдання з питань безпеки життєдіяльності! Виконавши вірно завдання, відкривалось кодове слово та посилання на наступне завдання. Далі із кодових слів складався вислів, що відкриє ключ до безпеки.

05.11  Вікторина  "Ти  - водій велосипеда".

Узагальнювали  та закріплювали знання учнів з правил для велосипедистів. Діти були поділені на комади. Команда "Велосипедист"  і команда "Дорожній знак".  Вони складали і розгадували  ребуси, давали відповіді на запитання вікторини. Всі разом склали пам'ятку для велосипедиста.

06.11  Опрацювання пам'ятки  "Пожежна безпека вдома".

У  4-І класі (класний керівник Пижик І.О.) протягом  тижня проводились такі заходи:

02.11.20 р.  Всеукраїнський конкурс «Стоп COVID -19» Первинний інструктаж  “Протиепідемічні заходи з профілактики COVID-19”

03.11.20 р.  Рольова гра на тему:  "Вогонь - друг, вогонь - ворог?".

Мета: поглибити і закріпити дитячі уявлення про користь і шкоду від вогню, небезпечні ситуації, причини виникнення пожежі та правила поведінки при пожежі; розвивати в дітей розуміння того, що гра з сірниками призводить до біди, формувати навички правильного, бережного користування вогнем та усвідомлених дій під час виникнення пожежі, ознайомити з нелегкою, героїчною працею пожежників. Обладнання: малюнки розмальовки, ноутбук, мультфільми « Мудрі казки тітоньки Сови «Пожежа», «Приборкувач вогню», загадки, сигнальні долоньки.

Рольова гра “Ми - пішоходи”. Вчилися розрізняти дорожні знаки та їх значення. Також повторювали призначення світлофора та регулювального жезла.

04.11.20 р. Квест «Абетка безпеки»

Учні виконували певні завдання  на основі знань, які отримали під час вивчення теорії з основ здоров’я, безпеки життєдіяльності. Зокрема, це вправа “Закінчи речення”, “Відгадай зашифроване слово”, “Впізнай за малюнком надзвичайні ситуації”, “Збери в кошик лише неотруйні рослини”, “Знайти відповідність між назвою та малюнком дорожнього знаку”, “Надати допомогу постраждалому”.

05.11.20 р. Вікторина на тему: Ти – водій велосипеда

Мета вікторини: продовжувати знайомити учнів із правилами дорожнього руху для велосипедистів, правилами перевезення вантажу та виконання маневрів. Виховувати відповідальне ставлення до обов'язків велосипедиста.

06.11.20р. Урок-вікторина відповідно до теми “Чистота – запорука здоров’я. Гігієна оселі”

у 7-Б класі (класний керівник Крещук Тетяна Петрівна)

Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було поліпшення якості освітнього процесу  з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей ,вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС. Протягом тижня  в 7-Б класі проведено бесіди: «Дитина серед людей», «Дитина і вулиця», «Пожежна безпека», «Здоров’я дитини», «Обережно , отруйні гриби!»

6 листопада учні взяли участь у вікторині «Це повинен знати кожен».

у 5-В класі (класний керівник Жучкова Олена Григорівна) упродовж тижня було проведено такі заходи:

1.      Бесіда  «Проведення протиепідеміологічних заходів для запобігання Соvid- 19»;

2.      Інструктаж «Безпека в Інтернеті;

3.      Бесіда «Пожежна безпека вдома»;

4.      Відповідні інструктажі виставлено в гуглкласі «Виховна робота 5-В»;

5.      Відповідні записи зроблено в класному журналі та журналі інструктажів

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності  в 4-А(Коцюба Наталія Вікторівна) :

02.11 - Первинний інструктаж “Протиепідемічні заходи з профілактики Covid-19”. Бесіда “Як вберегтися від Covid-19”.

03.11 - Бесіда “Маленький сірничок, а біда велика”.

04.11 - Квест “Абетка безпеки”. Бесіда “Безпека в інтернеті”.

05.11 - Урок-вікторина з основ здоров’я “Ти водій велосипеда”. Перегляд мультфільмів та обговорення.

у 5-Б класі (класний керівник Рачинська Світлана Василівна):

02.11. проведені  бесіди  «Проведення протиепідеміологічних заходів для запобігання Соvid- 19» та «Безпека в Інтернеті»;

03.11. Пам'ятка для усіх -  «Пожежна безпека вдома»;

(Про проведені бесіди  зроблено записи в класному журналі та журналі інструктажів)

Переглядів: 209 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2020  »