Понеділок, 29.04.2024, 01:04

Головна » 2019 » Листопад » 12 » 04.11-08.11.2019 Тиждень української писемності
04.11-08.11.2019 Тиждень української писемності

З 4 по 8 листопада пройшов тиждень, гаслом якого було: «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить», приурочений до Дня української писемності та мови, який відзначають 9 листопада. У рамках тижня пройшло багато заходів, спрямованих на популяризацію української мови та її значення на державному рівні. Яскраві плакати, малюнки, стіннівки милували око кожного, хто приходив до школи.

Для учнів 5-А класу тиждень розпочався з брейн-рингу «Турнір красномовців», який підготувала Жучкова О. Г. Вчителі української мови та літератури, зокрема Сивак Л. В. та Пилипишина Н. М. оголосили конкурс на кращу авторську поезію «Наша мова калинова» для 5-11 класів, у п’ятницю в актовій залі відбулися літературні читання. Виклюк Л. А. провела для учнів 10 – Б квест «Мова – душа народу», на якому діти проявили свої знання і виявили рівень підготовки до ЗНО. Інформаційну 5-ти хвилинку «Життєпис Преподобного Нестора Літописця» провела на уроці української літератури Кравченко Л. П. для учнів 5-М. класу. Вчитель художнього мистецтва – Пасічна І.А., в рамках уроку, запропонувала учням 10-А класу створити рекламний проект «Обирай українське», де учні проявили свою творчу фантазію. Протягом тижня в шкільній бібліотеці, проходила книжкова виставка «Мова моя солов’їна» організована Граєвською Л. Я. та учнівським самоврядуванням. Продуктивно пройшов тиждень і для учнів молодшої школи. Краснослободцева О. С. разом із учнями 2-Б класу розробили мовознавчу афішу «Вивчай! Знай! Рідну мову люби, поважай». Коцюба Н. В. в 3-А класі провела інтелектуальні ігри-конкурси знавців української мови «З витоків української писемності». Учні 2-А та 2-І переглянули мультимедійні презентації та відеоролики «Тернистий шлях рідної мови». Учні 1-І класу, разом із своїм класним керівником – Білоусовою Л. І., провели міні-дослідження «Найулюбленіше прислів’я про мову у першокласників», юні дослідники на цілий день перетворилися на справжніх кореспондентів, які провели опитування серед учнів 1-А та 1-Б класів. На завершення тижня, а саме 8 листопада, учні 9-х класів долучилися до ХІХ Всеукраїнського диктанту національної єдності, який організувала Національна суспільна телерадіокомпанія України, для дітей цей проект відкрив нові можливості та допоміг проявити свої знання в чомусь новому, раніше не звіданому.

Переглядів: 313 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2019  »