П`ятниця, 19.04.2024, 16:55

Головна » 2019 » Березень » 18 » 11.03 - 15.03.2019 «Кольоровий тиждень»
11.03 - 15.03.2019 «Кольоровий тиждень»

Весна вже повноцінно вступає в свої права, але нам всім так не вистачає яскравих фарб та теплого сонечка. Тому з 11 по 15 березня в нашій школі пройшов тиждень під назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день був присвячений певному кольору. Розпочали тиждень із жовтого кольору. В «жовтий» день потрібно було прийти до школи в одязі жовтого кольору. В 4-м класі педагог-організатор провела інформаційну перерву «Кольоротерапія. Особливості жовтого кольору». Протягом дня діти в початковій школі згадували слова, які пов’язані з жовтим і помаранчевим кольорами. Виготовляли смайлики – сонечка, відгадували загадки, та обговорювали особливості жовтого кольору. Вівторок пройшов під назвою «Червоний день. День любові та радості». В цей день діти віталися в незвичний для себе спосіб – на англійській мові, також на інформаційній дошці було розміщено «Топ 40 компліментів на англійській». У 4-А класі, класний керівник Березовська Т. О., провела виховну годину «Червоний колір. Його вплив на організм». Учні 5-8 класів взяли участь в флешмобі «Подаруй посмішку». Середа - «зелений» день. Працювали під девізом: «Нехай Земля квітує всюди, природу збережімо, люди!». Діти прийшли до школи в одязі зеленого кольору. Також приносили з собою речі ( іграшки, чашки, конструктор, зелені яблука) цього кольору. На перерві в 4-Б класі, педагог-організатор і класний керівник – Дзюбенко Н. С. провели бесіду про цей колір, що він означає, аукціон «зелених» слів, відгадували загадки. День був насиченим. Діти на перервах грали в екологічні ігри, розгадували кросворди про природу. Ще учні 1-4 класів малювали малюнки на тему: «Ми за чисте довкілля». В «синій» день учні працювали під девізом: «Водичко, водичко, умий діткам личко!». Адже день був присвячений воді. На перерві учнівське самоврядування завітало до 2-А з грою «Подорожуємо з крапелькою». Також відгадували загадки про водичку, пригадали в яких станах може перебувати вона. У 3-В класі Підгородецька Н. Ю. провела майстер-клас по виготовленню паперових птахів та розповіла дітям про синій колір і його вплив на людей. П'ятниця у нас був день кольоровий, він барвистий, веселковий. Це був день Талантів, який проходив під девізом: «Творчість – джерело радості». Тиждень закінчився дискотекою для 8-11 класів «Веселі барви».

Переглядів: 365 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2019  »