Субота, 20.04.2024, 13:16

Головна » 2021 » Вересень » 17 » 13.09-17.09.2021 Олімпійський тиждень
13.09-17.09.2021 Олімпійський тиждень

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Спорт – це життя. Культ здорового тіла, у якому здоровий дух, завжди був притаманний нашим учням. Доброю традицією стало у нашому закладі проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Тому із 13 по 17 вересня пройшов олімпійський тиждень «Здорові діти – здорова нація». Мета даного тижня– виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, покращення здоров’я, придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту, залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виховання взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки. 11 вересня, у день святкування, учні нашого закладу разом з учителями фізичної культури Нагайчук Л.В. та Масловським М.О. взяли активну участь у громадських заходах.  У рамках проведення олімпійського тижня у закладі було проведено ряд спортивно-масових заходів. Тиждень розпочався із спортивної естафети «Ми на старті», яку провела Коцюба Н.Ю. разом із учнями 1-А класу, які виконували  вправи з м’ячами, гімнастичними кругами, скакалкою, змагання «біг змійкою». у 3-І класі 14.09.2021 р. було проведено спортивні змагання "Веселий марафон". Під час змагань діти взяли участь у спортивних конкурсах: "Козак на коні", "М'яч у кільці", "Пташині перегони", "Увага! Приготуйся! Руш!", "На переправі", "LEGO-піраміда", а також у спортивній вікторині "Спритні, дужі, небайдужі, і кмітливі, і грайливі", де показали свої знання про спорт, його значення у житті людини. Вчитель фізичної культури Нагайчук Л. В. провела для учнів 11-А та 10-Б класів спортивний турнір з волейболу «Швидкий м’яч». Перемогли  учні 10-А з рахунком 2:1. Пижик  І. О. для своїх маленьких учнів 1-Б класу підготувала спортивні розваги «Веселі, спритні, кмітливі». Краснослободцева О. С. поринули в захоплюючий квест «Рух – це здоров’я», діти залюбки пройшли всі станції та вкінці на них чекав солодкий приз. Старти надій «Спорт – це сила! Спорт – це клас!» підготувала та провела Осадча Л. В. із учнями 4-А класу, діти показали свою фізичну підготовку. Протягом тижня учні 4 – І класу вивчили нові рухливі ігри, було проведено спортивні змагання на тему: «Про здоров’я дбаємо – здоровими зростаємо». Діти розділилися на дві команди: «Позитив» та «Дружба». З великим задоволенням пройшли естафети: «Біг змійкою», «Веселі повзуни», «Дружні пари», «Здолання перешкод», «Кенгуру», «Перетягування канату» та інші. Переможцем змагань стала команда «Дружба». Тиждень завершився спортивним квестом «Малі олімпійські ігри» для учнів 7-М класу. На дітей чекали 4 станції, кожна з яких випробувала на міцність, витривалість та інтелектуальність. Усі учасники олімпійського тижня отримали позитивний заряд енергії, адже переможених не було. Цей тиждень став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя.

Переглядів: 178 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2021  »