П`ятниця, 26.04.2024, 12:57

Головна » 2016 » Листопад » 30 » 14.11-22.11.2016 Декада «Молодь проти насилля»
14.11-22.11.2016 Декада «Молодь проти насилля»

У понеділок, 14 листопада, традиційно відбулася тематична лінійка, яка відкрила тиждень «Молодь проти насилля». 16 листопада – всесвітній день толерантності, саме тому цього дня у школі було учнями 7-а класу було проведено флеш-моб «Всі ми різні-всі ми рівні», а також анкетування на визначення рівня толерантності. Для учнів 2-б классу педагог-організатор провела ігровий тренінг «Планета толерантності», де діти мали змогу не лише погратися в цікаві ігри, а й ознайомитися та зрозуміти що ж таке толерантність.  [ ?]

Також для учнів початкових класів було організовано перегляд тематичних мультфільмів. Для учнів 5-9-х практичний психолог Кравченко О.В. провів тренінг «Гендер – це цікаво!», анкетування на виявлення насильства в сім’ї та школі  - класів. Для учнів 8-11 класів класними керівниками був проведений навчальний тренінг: «Моя життєва позиція». Протягом декади класні колективи працювали над створенням банерів толерантності, проти насильства, на захист прав дітей та конкурсом дитячого малюнка «Діти проти насильства».   [$CUT$ ?]

На цей тиждень також припала така серйозна дата , як 18 листопада - Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Бурчак Н.Б. організувала круглий стіл «Як вберегтись від сексуальної експлуатації та сексуального насильства» для учнів 11 класу, Жучкова О.Г. для учнів 8-А класу провела годину спілкування « Моя безпека в інтернеті», педагог-організатор Манелюк О.В. організувала відео-перегляд соціальних проектів «Сексуальне насилля над дітьми» для учнів 9-11 класів. Психолог Кравченко О.В. та соціальний педагог Передрій В.С. прочитали тематичну лекцію «Як розпізнати загрозу насильства та першочергові дії при ній» для учнів 8-10 класів.

21 листопада педагогом-організатором  Манелюк О.В.,  та учнівським самоврядуванням була проведена діагностика  «Мапа школи» з метою виявлення комфортних зон в школі та її території та виявлення зон, де учні школи можуть зазнати насильства, останніх зазначених зон не виявлено. Учні 1-5 класів мали змогу поповнити свіої знання з права під час перегляду мультимедійних презентацій та мультфільмів «Мої права», які їм підготувала педагог-організатор Манелюк О.В.  22 листопада  практичним психологом  Кравченко О.В. було проведене тренінгове заняття для учнів 10-11 класів «Скажемо «Ні!» насильству в шкільному колективі».

Для підсумків декади «16 днів проти насильства» педагог-організатор Манелюк О.В., практичний психолог Кравченко О.В., соціальний педагог Передрій В.С. провели відкрите засідання  учнівського самоврядування, на якому відмітили найбільш активні класи та окремих учнів у проведенні акції.

Переглядів: 578 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2016  »