Неділя, 05.05.2024, 01:16

Головна » 2020 » Листопад » 23 » 16.11.-20.11.2020 Тиждень "Молодь проти насильства"
16.11.-20.11.2020 Тиждень "Молодь проти насильства"

Давайте об'єднаємося проти насильства і скажемо: "Ні - насильству в суспільстві!", - насильству над жінкою, насильству в сім'ї, знущанням в армії та іншим проявам насильства.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їх належний рівень виховання і дотримання прав та законних інтересів  дитинства. Тому нашому закладі згідно річного плану з 13листопада по 10 листопада проходив тиждень «Молодь проти насильства». Класні керівники у різних формах провели інформаційно – роз’яснювальну роботу з учнями. Так, у 11-Б (класний керівник Слєпа В.О.) пройшла година спілкування «Безпечний інтернет». В наш час це настільки актуальна тема, що проговорювати її потрібно вже починаючи з початкових класів. Учні 10-А класу (класний керівник Пилипишина Н.М.) відтворюли різні конфліктні ситуації, що можуть виникнути у класі та разом шукали шляхи їх вирішення. Діти розділилися по групах, у кожного було своє завдання. «Привіт, я - конфлікт!», під такою назвою відбувся їх навчально-виховний тренніг. Креативно підійшли до теми насильства учні 7-Б класу (класний керівник Нагіприч І.Ю.). Вони створили соціальний відео-проєкт «Ми проти насильства!». У п'ятницю весь світ відзначав День дитини. І ми не стояли осторонь. Учні початкових класів взяли участь у акції «Мої права – запорука щасливого дитинства!» Кожен з учнів закладу  мав можливість отримати відповіді на питання, які його цікавили. Всі охочі отримали буклети з відповідної тематики, номери телефонів організацій, які займаються питаннями захисту прав дітей. Також п'тниця була передднем відзначення Дня Гідності та Свободи. У старших класах пройшли Уроки мужності та години спілкування «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України». Учні 11-Б класу  переглянули документальний фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила». Вже майже дорослі, учні ділилися своїм баченням тих кривавих подій та переживанням від них.

Переглядів: 218 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2020  »