Середа, 08.05.2024, 20:56

Головна » 2022 » Лютий » 21 » 17.02.2022 Зустріч з питань Надзвичайних ситуацій
17.02.2022 Зустріч з питань Надзвичайних ситуацій

У четвер, 17 лютого, в нашому закладі відбулися зустрічі батьків та учнів з начальником сектору превенції ВПД №3 Уманського РУП капітаном поліції Олександром Шевчуком по питанню профілактики вчинення дій чи замовлення повідомлень терористичного характеру. Олександр Вікторович нагадав учням про правила поведінки в соціальних мережах;, пояснив, що неправдиві повідомлення тягнуть за собою серйозні наслідки. На зустрічі з батьками звернув увагу на те, що в переважній більшості повідомлення про «замінування» закладів освіти надходять на замовлення учнів, наголосив на необхідності проведення батьками профілактичних бесід з дітьми; попередив про негативні наслідки таких неправомірних дій, про кримінальну та адміністративну відповідальність за здійснення чи замовлення повідомлень терористичного характеру, штрафи для батьків. Про фейкові мінування і як поводитися батькам школярів говорила соціальний педагог закладу Вероніка Передрій. Заступник директора Ірина Пасічна підкреслила, що не зайвим в наш час є вивчення правил щодо дій населення в разі отримання інформації про загрозу вчинення терористичного акту або виявлення підозрілих предметів, що можуть бути використані для вчинення та в умовах терористичного акту і ознайомила з пам’ятками «Попередження та правила поведінки у разі дій терористичного характеру» та «Дії у випадку виявлення підозрілого предмета», що може виявитися саморобним вибуховим пристроєм. Після уроків в актовій залі на нараду зібралися вчителі. Говорили про відповідальність та взаємодію педагогічних працівників закладу з батьками у разі виникнення надзвичайної ситуації, опрацювали пам'ятку про порядок дій учасників освітнього процесу в різних надзвичайних ситуаціях. Адже саме від умінь та навичок вчителів залежить життя та здоров’я їх і дітей.

Переглядів: 151 | Додав: ludmila | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2022  »