Понеділок, 29.04.2024, 04:17

Головна » 2019 » Листопад » 24 » 18.11-22.11.2019 Тиждень безпеки дорожнього руху
18.11-22.11.2019 Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою кращого засвоєння знань, учнів про правила дорожнього руху, було запропоновано з 18 по 22 листопада провести ряд заходів на тему: «Безпека дорожнього руху». Понеділок розпочався з години спілкування «Коли вирушаєш у путь – завжди обережний будь!», яку провела ЗДВР – Мислюк А. Д., для учнів 6-тих класів, де донесла інформацію про правила поведінки на дорозі, про виникнення ситуацій, пов’язаних з недотриманням цих правил.

19 листопада класні керівники 1-11 класів провели тематичні бесіди «Жити цікаво та безпечно». Зокрема, Ткач Л. І., разом із учнями 3-Б класу провела інформаційну 5-ти хвилинку «Знай правила дорожнього руху і застосовуй в своєму житті». Білоусова Л. І. з учнями 1-І класу поринули у віртуальну подорож «Дорога з дому до школи: що зустрічається на нашому шляху», учні знайомилися з дорожніми знаками, які раніше були їм невідомі, або не знали їхнього значення, повторили в яких місцях слід переходити дорогу, якщо немає світлофора. Урок пройшов дуже пізнавальним і для учнів 1-А класу, класний керівник якого – Березовська Т. О., яка підготувала для своїх маленьких учнів вікторину «Один раз вивчи – на все життя запам’ятай». Протягом тижня в бібліотеці пройшла виставка тематичної літератури «Дай руку, вулице», організована бібліотекарем - Граєвською Л. Я.. У четвер, на засіданні учнівського самоврядування, педагог-організотор – Баланщук І. С., провела круглий стіл «Ми за безпеку на дорозі», а також виготовили інформаційний буклет «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху». В цей день до школярів 5-тих класів завітали офіцери патрульної служби Христинівського відділення поліції старший лейтенант Пацеля І. О. (випускник нашої школи) і лейтенант Новіков С. Ю., які влаштували справжній «екзамен» із знань правил дорожнього руху та застосування їх на практиці. Діти дізналися з якого віку можна їздити на велосипедах, про нові правила перевезення дітей в автомобілі, про кримінальну відповідальність при порушенні та недотримані правил. Патрульні ознайомили учнів з основними своїми засобами захисту при виконанні службових завдань, розказали про значення різних світлових і звукових сигналів патрульного автомобіля. На закінчення зустрічі, діти демонстрували свої малюнки, які підготували напередодні, під керівництвом Цимбал С. М. і Калиндрузь Л. М, тематика яких була «Знай дорослий, знай дитя: безпека руху – це життя». Діти залишилися під приємними враженнями від таких повчальних заходів і зустрічей.

Переглядів: 303 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2019  »