Четвер, 28.03.2024, 11:18

Головна » 2019 » Жовтень » 30 » 21.10-25.10.2019 Тиждень «Ой, яка ж вона – осінь золота»
21.10-25.10.2019 Тиждень «Ой, яка ж вона – осінь золота»

Казкова пора – осінь. Як же нею не милуватися? Школярі нашої школи радісно запросили її до себе на гостину. З 21 по 25 жовтня, на передодні осінніх канікул, в школі пройшов тиждень осінніх барвів «Ой, яка ж вона – осінь золота». Тиждень розпочався з виставки дитячих малюнків «Осіннє різнобарв’я», до якої долучилися учні 1-8 класів, школа ніби приміряла на себе осінні шати.

Всім відомо, що восени нам, як ніколи не вистачає вітамінів, тому до учнів 3-А класу завітала медична сестра і провела пізнавальну перерву - «Королева осені, її величність – Морква», на якій розказала дітям роль вітамінів в нашому житті. Учні 1-А класу, разом із своїм класним керівником – Березовською Т. О. відтворили творчу ілюстрацію 4 пори року – «Дерево сезонів». Учні 6-А класу, під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва – Цимбал С. М. долучилися до художнього проекту «Осінь пензля взяла», де учні проявили свою фантазію, виливши її на папір. Вчитель природознавства – Баланщук І. С. з вчителем інформатики і разом з тим класним керівником - Калиндрузь Л. М. запропонували учням 5-м класу, прийняти участь в міні-проекті «Опале листя: користь чи шкода?», учні дуже серйозно поставилися до цього актуального на даний час питання і розпочали дослідницьку роботу. Підгородецька Н. Ю. провела у своєму класі (4-В) осінній вернісаж «Ой, яка ж вона – осінь золота», клас перетворився на справжній осінній ліс, до якого завітала сама Осінь із своїми братами місяцем Вереснем, Жовтнем і Листопадом. Білоусова Л. І. запропонувала свої маленьким учням змінити погляд на макаронні вироби, це не даремно, адже 25 жовтня – Всесвітній день макаронів. Діти переконалися, що макарони не тільки смачні, а й цікавий та оригінальний продукт для прояву своєї творчості та креативності.

Яскравим завершенням тижня став осінній бал «Королева осені – 2019». Традиційно в ньому приймають участь учениці 8-х класів і цього річ не виняток, представницями 8-А класу були – Неукрита Олександра, Швець Владислава, Пуш Вікторія і з 8-Б класу – Лісовенко Катерина. Напередодні учасниці отримали домашнє завдання підготувати повідомлення про себе, щоб кожен глядач міг поближче познайомитися з ними, а також підготуватися до конкурсу «Світ моїх захоплень». Всі дівчатка справилися із завданнями, показали свою красу та вишуканість, розумові здібності і розділили з глядачами свої захоплення, цим самим довели, що вони гідні претендентки на звання «Королева осені – 2019». У нелегкому протистоянні, перемогу здобула – Лісовенко Катерина.

Переглядів: 344 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2019  »