П`ятниця, 26.04.2024, 05:27

Головна » 2021 » Листопад » 23 » 22.11.2021 День Гідності та Свободи
22.11.2021 День Гідності та Свободи

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі. Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Ми мусимо усіма $CUT$своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.  Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.  Протягом тижня в шкільній бібліотеці проходила  літературна виставка «Революція Гідності. Герої не вмирають!», підготовлена Граєвською  Л.Я..  Класні керівники провели в своїх класах виховні заходи відповідно до вікових категорій дітей : Найстарші учні написали твір-роздум «Вільні творити майбутнє!»,  Година спілкування «Герої завжди поміж нас» в 7-Б, Романюк І. В., урок-дискусія «Що означає бути гідним»у 6-В, Жучкова О.Г., учні 9-Б переглянули документальний  фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила» бесіду «Україна – це територія Гідності і Свободи» провела класний керівник Семенюк Н.О. для учнів 5-А класу.  Для учнів 6-А класу класний керівник Ольга Григорівна підготувала Мікрофон відкритих думок «Що для мене бути гідним».  Актив учнівського самоврядування разом з педагогом-організатором Іриною Сергіївною створили   куточок  пам'яті «Запали свічку Пам'яті». Учні 4-І класу взяли участь у Всеукраїнському  конкурсі до Дня Гідності та Свободи на освітній платформі «На урок».

Переглядів: 153 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2021  »