П`ятниця, 29.03.2024, 03:32

Головна » 2021 » Грудень » 1 » 22.11.-26.11. 2021 Тиждень англійської мови
22.11.-26.11. 2021 Тиждень англійської мови

Метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь, етичного виховання, духовного багатства та моральної чистоти з 22 до 26 листопада в ОЗО « Христинівський ліцей» проводився «Тиждень англійської мови». Вивчення англійської мови – це процес складний, але цікавий. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу. Вивчення іноземної мови свідчить про всебічний розвиток особистості, розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. При організації та проведенні предметного тижня вчителі іноземної мови керувались інтересами та потребами учнів, враховували їх вікові та психологічні особливості.  У понеділок було оголошено план на тиждень. Учителі Крещук Т.П., Кифоренко В.О. та Недопьокіна Т.М. провели в молодших класах конкурс малюнків та стіннівок « Англійська очима дітей », « My favorite English letter » , « I know the ABC », « My favorite color ». Також учні із задоволенням переглядали презентації, відео про англомовні країни та їх столиці.  Кожен урок розпочинався з інформаційної хвилинки, де учні отримували додаткову інформацію про історію та культуру країни мова якої вивчається.  Так, у вівторок учитель Сереветна Г.М. провела презентаційний  урок з учнями 9 – А класу по темі « Типи речень. Підрядні речення». Учні мали можливість удосконалити та поглибити знання з вивченої теми, а також закріпити вивчене в аудіювванні, усному та писемному мовленні з використанням вивченої лексики по темі « Засоби масової інформаціїї». Учитель Крещук Т.П. провела Урок – змагання «Цікава граматика»  в 5 – І класі.  Учитель Кифоренко В.О. провела “Граматичні ігри” в 3 - І класі.  В середу учителі Крещук Т.П. та Нагірич І.Ю.  в 4 - І класі провели уроки читання англійською мовою. Учням дуже сподобалося читати різноманітні твори мовою, яку вивчають. Учитель Кифоренко В. О. презентувала дітям 2 - А класу мультики англійською мовою. У четвер учителем Недопьокіною Т.М. у  8 – А  був проведений урок Калейдоскоп цікавих висловів «Bright English». Учитель Кифоренко В.О. прослухала віршики англійською, які підготували учні 2 - Б класу.  У п’ятницю учителем Крещук Т.П. в 9 - Б класі була проведена бесіда на тему “ Англійська в моє майбутньому житті”.

Переглядів: 148 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2021  »