Неділя, 05.05.2024, 03:23

Головна » 2016 » Квітень » 30 » 18.04-22.04.2016 Тиждень математики, фізики, інформатики та трудового навчання
18.04-22.04.2016 Тиждень математики, фізики, інформатики та трудового навчання

З 18 по 22 квітня в школі проходив тиждень математики, фізики, інформатики та трудового навчання. 18 квітня тиждень відкрила виставка стінгазет «Цікава математика, фізика та інформатика», а також виставка комп’ютерного малюнка, у якій взяли участь учителі і учні нашої школи. Для учнів 5-6 класів був проведений конкурс на кращий робочий зошит з математики. Найкращими виявились робочі зошити Білоусової Катерини (5-Бкл.) та Кревсун Олександри (6-Акл.). Учні 9-Б класу розв’язували інтерактивні вправи на сайті LearningApps.org. (уч. Сокур О.В.) Тут були цікаві кросворди, складання пазлів, хронологічна лінійка з фізики. ?]

19 квітня учні 5-Б класу захищали проекти з природознавства на тему: «Бактерії корисні та шкідливі». Найкращим виявився проект Білоусової Катерини.(уч. Сокур О.В.).  Учні 8-х класів складали кросворд з математики на одну букву.(уч. Кравченко М.В.) та прийняли участь у конкурсі з фізики «Фізика -  наука практична» (уч. Кривулько В.Г.). Дуже цікавою виявилась інтелектуальна гра «Найрозумніший» серед учнів 6-А класу (уч. Гуць Л.Г.). Спочатку 14 учнів відповідали на питання з різних галузей знань. У півфінал вийшли 6 учнів. Вони вибирали категорії і демонстрували свої знання з різних категорій: математики,логіки,спорту, мистецтва, загадки, загальних знань. У фінал вийшла трійка учасників. Переможцем гри стала Кревсун Олександра. Всі учасники отримали призи.

20 квітня учні 9-х класів захищали проекти «Методи розв’язування квадратних рівнянь» (уч. Козаренко Л.А.) Найкращим був проект Демченка Олександра (9-Б).  Для учнів 7-В класу була проведена конференція на тему: «Евклідова геометрія. Історія. Аксіоматичний метод» (уч. Підвальна Л.В.).

Учні 5-х класів подорожували у світі математики, приймаючи участь у математичній вікторині (уч. Кравченко М.В.)

Учителі трудового навчання   Колода Т.В., Савченко О.С. представили виставку виробів своїх учнів «Творча майстерня», яку презентували воїнам АТО.

21 квітня серед учнів 8-А класу був проведений турнір пошуковців в мережі Інтернет, а учні 5-6 класів взяли участь у конкурсі «Година коду» - on-line програмування (уч. Калиндрузь Л.М.)

22 квітня учні 9-х класів підготували виставку «Видатні українські математики та їх досягнення у науці» (уч.Козаренко Л.А.), а також прийняли участь у конкурсі на кращий малюнок патріотичного спрямування «Світ комп’ютерного малюнка»(уч. Калиндрузь Л.М.)

Під час проведення уроків вчителі показали свою майстерність, творчість, застосування інноваційних технологій.

Переглядів: 584 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2016  »