П`ятниця, 26.04.2024, 12:55

Головна » 2018 » Грудень » 12 » 26.11-30.11.2018 Тиждень іноземної мови
26.11-30.11.2018 Тиждень іноземної мови

З 26 листопада по 30 листопада 2018 року в школі відбувся тиждень іноземної мови. Тиждень розпочався виставкою тематичних стіннівок, листівок, цікавих повідомлень про країни та мови яких вивчаються в школі. У понеділок серед 8 класів було проведено змагання за тематикою «What do you like to read?». Учні були поділені на команди. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Учні 2-их класів здійснили казкову подорож в королівство англійського алфавіту, дізнавшись як літери потрапили в алфавіт, та чому вони так називаються.

У вівторок був проведений відкритий урок-свято по темі «Я дякую батькам за день, коли я народився» (вч. Сереветна Г.М.). Мета заходу –формування особистості дитини та її розвитку, обумовленні соціальними впливами, атмосферою сім’ї, світом її розваг, інтересів, звичаїв і традицій не лише свого народу, а й інших народів, мова яких вивчається.

• в цей день було проведено урок-гру «Lets have a party!!!» для учнів 5А класу. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської мови.

У середу для учнів 5-Б класу проведено урок-змагання «My hobby», на якому вони повторили та закріпили лексику теми «Хобі», «Вільний час». Вдосконалили вміння вживання Present Simple на уроці. Вони продемонстрували уміння діалогічного та монологічного мовлення, аудіювання та читання.

У четвер відбувся захист проектів серед учнів 7-х класів «Writing a recipe». Метою даного заходу було розвиток комунікативних здібностей учнів та виховування поваги до поглядів та смаків інших людей.

У п’ятницю учні 11 класу взяли участь у брейн-ринзі на тему «Міжнародний етикет», де поглибили свої знання з правил поведінки під час навчання чи подорожі за кордоном, а також при спілкуванні з іноземцями. Старшокласники продемонстрували уміння монологічного мовлення, що свідчить про культуру спілкування та уміння вести бесіду.

З учнями 1-4 класів проводились фізкультхвилинки « If you are happy», конкурс читців декламаторів «Funny English Poetry» («Весела дитяча поезія»), де діти демонстрували свої вміння декламувати тематичні вірші, повторювали рисівки, скоромовки, відгадували загадки.

Учні 2-х класів мали можливість переглянути мультфільми, цікаво їх обговорити, розповісти про свої улюблені мультфільми та їх героїв.

Переглядів: 364 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2018  »