Неділя, 05.05.2024, 06:11

Головна » 2020 » Листопад » 27 » 28.11.2020 підсумки тижня іноземних мов
28.11.2020 підсумки тижня іноземних мов

Із метою популяризації вивчення англійської мови, розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства учнів, у період із 23 по 27 листопада 2020 року у ОЗО « Христинівський ліцей» був проведений Тиждень англійської мови. В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність, естетичні смаки; виховували любов й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формували вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.  Протягом тижня були проведені такі заходи: У понеділок, 23 листопада ,  учителями Сереветною Г.М., Нагірич І. Ю., Крещук Т.П. та Вусатою Т.М. було проведено такі заходи: Учнями 6- А заочна мандрували «Біля карти Великобританії». Маленькі учні 2 – Б класу взяли участь у конкурсі малюнків « Моя улюблена англійська літера» ,а учні 2 – А класу переглянули та обговорили мультфільм під назвою Віртуальна подорож до Лондону. Учні 9 – Б класу переглянули відео: Мандруємо англомовними країнами. Діти підійшли до виконання завдання старанно, творчо та оригінально.  Вівторок, 24 листопада, було оголошено Днем країнознавства. Учням 6 – Б классу було проведено Урок-змагання «Вгадай професію». Учням 3 – І класу було проведено Інтелект – шоу «Цікава англійська». Учні 7 – Б класу переглянули відео Віртуальна подорож до Лондона. Під час подорожі учні ознайомилися з визначними місцями, захоплювалися краєвидами Лондона, багато нового дізнались про його історичне минуле. 25 листопада для учнів усіх 5 класів та 9 – Б учителями Нагірич І.Ю. та Вусатою Т.М. було проведено граматичні вікторини. Для учнів 4 – І класу було проведено квест-гру «Весела англійська». Учні співпрацювали в командах для досягнення спільної мети. За допомогою ігор діти вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу. В 4 – Б класі учитель Сереветна Г.М. провела цікавий урок «Сторінками улюбленої казки», де дітки удосконалювали свої навички читання. У четвер, 26 листопада,  у 7 та 8 класах учитель Сереветна Г.М. провела пізнавальний урок на тему «Американський етикет». А учні 3 х класів переглянули мультфільми мовою оригіналу. А у п’ятницю, 27 листопада, учні 11 класу ділилися цікавими фактами та підготували цікаві повідомлення про англомовні країни. Учні 4 А класу  прийняли участь у пісенному конкурсі англійської пісні « The Voice».Проведення тижня англійської мови дало змогу учням розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет. Мета проведених заходів була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з англійської мови.

Переглядів: 201 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2020  »