П`ятниця, 26.04.2024, 18:33

Головна » 2015 » Грудень » 13 » 15.09.2015 ПОДАРУНОК ШКОЛІ
15.09.2015 ПОДАРУНОК ШКОЛІ

З кожним роком наша школа стає кращою і кращою. І все це завдяки зусиллям нашого директора Кравченко Л.П., учителів, технічних працівників, учнів і батьків. Не шкодуючи сил, енергії, власних коштів, вони працюють для покращення матеріальної бази школи, а ще для того, щоб тут, у цьому храмі науки, нам, дітям, було гарно, затишно, тепло і комфортно. Коли закінчується навчання, увага всієї шкільної родини спрямовується на те, як провести якісний ремонт школи, підготувати всю територію до нового навчального року.  [ ?]

Ми разом з учителями працюємо на ділянках, квітниках, упорядковуємо стадіон,  газони, клумби. Силами батьків, технічних працівників та спонсорів  нашої школи  проводиться ремонт навчальних кабінетів, лабораторій, коридорів, їдальні, спортзалів. Тут працюють невтомні люди, які попри всі фінансові труднощі уміють зробити те, що необхідно для школи. Бо розуміють,що ця будова – це дім їхніх дітей, онуків. Їм тут треба вчитися, виховуватися, виростати. Адже школа – це частина життя кожної людини.

Небайдужими до школи є всі люди, до кого ми звертаємося, всі допомагають, чим можуть.

Та в цьому році нам підготували незвичайний подарунок, якого ми навіть не чекали.  ХПП «Христинівське», яке очолює Цуркан О.І., виділило кошти на капітальний ремонт нашої шкільної актової зали. Цілий місяць невтомної праці робітників-ремонтників – і зала готова до прийому своїх юних акторів, співаків, танцюристів, усіх членів шкільної сім′ї.

На відкриття, яке відбулося 15 вересня о 14 годині, прибуло багато гостей. Тут і голова районної адміністрації Ковбасюк О.С. із своїм заступником, і начальник відділу освіти району Адаменко Н.П., і представники районної преси, телебачення, батьки, учителі, учні. Ну, і звичайно, ті самі чарівники-спонсори: представники ХПП «Христинівське» на чолі з Олексієм Івановичем. Як радісно було дивитися на веселі обличчя дітей, яким тут буде тепер тепло, затишно і комфортно! З яким ентузіазмом виступали наші шкільні співаки , танцюристи, декламатори. Всюди звучала музика, пісні про дитинство,про радість життя, про нашу рідну Україну. Відтепер усі знають, що нам не соромно приймати дорогих гостей у нашій школі. Гостинно запрошуємо всіх!

Ворошилова   Анна, староста театральної студії                  «Мальва».

Переглядів: 613 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2015  »