Вівторок, 16.04.2024, 08:03

Головна » 2012 » Жовтень » 16 » 12 жовтня 2012р. Школа обирає Міс Осінь
12 жовтня 2012р. Школа обирає Міс Осінь

Осінній бал...  Ставнича Яна, Чорновол Оленка,  Кучай Катя, Мига Діана, Буляндра Даша,  Нікітіна Леся. Саме ці красуні-восьмикласниці претендували цього року на престижний титул - Міс Осінь.  Під звуки вальсу дівчат на сцену провели галантні кавалери.  Конкурсантки в довільній формі представили себе глядачам та журі. Далі ведучі -Тарасюк Аня  та Трішніков Рома провели для дівчат гумористичне опитування, на якому вони показали свою обізнаність у хлопчачих інтересах: футболі, автомобілях, праці. Глядачі теж не залишились поза увагою. На них чекали веселі та захоплюючі конкурси. Повеселившись та розважившись, присутні продовжили спостерігати за конкурсами для претенденток на титул. [ ?] Наступний конкурс - акторська майстерність дівчат, де вони повинні були так показати прочитаний текст пісні, щоб їх вболівальники зуміли цю пісню впізнати та проспівати. Не всім це завдання вдалося. Доки журі підраховувало бали, вболівальники подарували присутнім маленький концерт із своїх номерів. Чудовий спів та запальні танці привели у захват весь зал. І ось хвилююча мить. Журі (директор школи Кравченко Людмила Петрівна, заступник директора  Козаренко Людмила Антонівна, шкільний психолог Кравченко Олексій Вячеславович, голова учнівського самоврядування Хуторянська Альона) вже готове оголосити результати. З інтригою Людмила Петрівна починає процес нагородження. Титул «Міс Таємничість» отримує Чорновол Оленка, титул «Міс Грація» - Нікітіна Леся, «Міс Чарівність» - Кучай Катя, «Міс  Симпатія» - Буляндра Даша , «Міс Віце-міс Осінь» - Мига Діана. А найголовнішу перемогу, титул «Міс Осінь», здобула учениця 8-а класу Ставнича Яна. За активну підтримку своїх конкурсанток та участь у проведенні вечора учні 8-б класу отримали диплом «Найактивніших вболівальників». Конкурсна програма плавно перейшла у святкову дискотеку. Осінній бал попрощався з нами до наступного року.

Переглядів: 1711 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2012  »