Четвер, 25.04.2024, 19:15

Головна » 2022 » Жовтень » 14 » 09.09.2022-15.09.2022 Тиждень спорту
09.09.2022-15.09.2022 Тиждень спорту

З 12 по 16 вересня в нашому закладі освіти пройшов ОЛІМПІЙСЬКИЙ тиждень під гаслом «Спорт – здоров’я, спорт- це сила, що дає людині крилі» приурочений дню фізичної культури і спорту України. Протягом тижня учні поринули в цікавий світ спорту, співали, танцювали, брали участь у різних естафетах.

І як казав К. Жорді: " Рух - це життя. Гімнастика і праця на свіжому повітрі - найкраща гарантія здоров'я". Будьте спортивними! Будьте здоровими!

Під час Олімпійського тижня  та тижня Безпеки дорожнього руху у 4-І класі були проведені: 14 вересня - Тематичний урок фізичної культури до Дня спорту "О спорт! Несеш ти радість, щастя й мир". Мета якого сприяти залученню школярів до систематичних занять фізичними вправами, гармонійному розвитку дітей; розвивати рухливість, спритність, швидкість, увагу, кмітливість; виховувати почуття колективізму. Тематичний урок пройшов весело, завзято та пізнавально. Свої знання про спорт та його значення учні продемонстрували під час спортивної вікторини.

Учні 4-А класу разом зі своїм класним керівником стали учасниками відеочеленджу «Я і спорт», вони надіслали нам фото та відео які демонструють,  на скільки вони зі спортом на «ТИ». Маленькі першокласники інтелекту України зіграли у свої перші олімпійські ігри, організовані педагогом-організатором .

Навіть під час повітряної тривоги, перебуваючи в укритті намагаємося підтримати та відволікти дітей запропонувавши їм морську мандрівку підводним кораблем під назвою «Христинівський ліцей». Там створено осередок відпочинку, де  ми з Іриною Сергіївною  пропонуємо дітям цікаво та корисно провести нашу подорож. Ми співаємо, танцюємо, граємо в різні ігри, малюємо, із нетерпінням чекаємо підняття нашого корабля на сушу. Хоч і тиждень був присвячений спорту, але ми не оминули увагою безпеку дорожнього руху.

Для учнів 1-х класів у закладі освіти було підготовлене практичне заняття «Відтворення різних ситуацій на дорозі» де вони мали змогу побувати в ролі водія, пішоходів, велосипедиста, регулювальником автомобільного шляху та залізничного переїзду, працівником поліції. На цьому практичне заняття не закінчилося. І для того, щоб дорога з дому до школи була безпечною, першачки разом зі своїми вчителями застосували свої знання на практиці де переходили проїжджу частину на пішохідному переході. У форматі онлайн зустрічі учні 3-І класу ознайомилися із правилами безпеки перебування на вулицях, розглянули правила дорожнього руху, обговорили різні ситуації на дорозі та шляхи їхнього вирішення. Навчилися надавати першу до медичну допомогу.  Учні 10-А класу відпрацювали практичне заняття «Надання першої до медичної допомоги при ДТП».

Переглядів: 114 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2022  »