Субота, 27.04.2024, 07:01

Головна » 2019 » Червень » 4 » 17.05.2019 Підсумкова конференція шкільного наукового товариства «Ерудит
17.05.2019 Підсумкова конференція шкільного наукового товариства «Ерудит

17 квітня в актовій залі нашої школи відбулася підсумкова конференція шкільного наукового товариства «Ерудит», яке вже 10 років функціонує у школі та об’єднує, без сумніву, найрозумніших та найдопитливіших наших учнів. Цьогоріч 15 юних науковців презентували свої дослідження. Приємно відзначити, що наймолодший серед них – Паламарчук Андрій – навчається лише у першому класі. Андрій ділився своїми спостереженнями за черепахою, що проживає у нього вдома. Питанням збереження первоцвітів переймалась учениця 3-А класу Моргай Дарина, а її однокласниця Романюк Софія досліджувала особливості догляду за домашніми тваринами.

Продовжила роботу над вивченням магії української вишивки учениця 3-Б класу Панасенко Аліна.

В захопливий світ динозаврів занурив присутніх учень 3-В класу Березюк Андрій, а учениця цього ж класу Іванишина Катя з’ясовувала, чому бактерії є одночасно і друзями, і ворогами людини.

Учні 4-А класу Лисинюк Антон та Синиця Артем розповідали про сім чудес України та про своє захоплення кубиком Рубіка.

Бабак Наталія (4-Б клас) цікавилася, чому восени листя на деревах жовтіє, а на кімнатних рослинах, навпаки, зеленіє, а Мазурець Ярослава (4-М клас) переймалась питанням потрапляння бактерій в людський організм. Цю ж тему продовжив учень 6-В класу Осадчий Євген, який визначав ступінь мікробіологічного забруднення повітря у школі та інспектував засоби очищення рук від мікроорганізмів.

Демченко Яна (6-А клас) досліджувала вітер, причини його утворення, види вітрів та використання вітру для потреб людини.

Справжнє психологічне дослідження провела учениця 7-А класу Семиволос Вікторія, яка вивчала залежність рівня тривожності учнів свого класу від типу темпераменту.

Завершували конференцію учні, які, здобувши перемогу на районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, захищали честь району на обласному етапі. Це Ступак Захар (9-А клас) з роботою «Використання математичної індукції для розв’язування окремих типів задач» та Кравченко Владислав (10-Б клас) з роботою «Фази Місяця та їх вплив на організм людини».

21 травня відбулася урочиста посвята нових членів наукового товариства в юні науковці. Отримавши з рук директора школи Кравченко Людмили Петрівни та переможця конкурсу «Учень року» Кравченка Владислава посвідчення, учні присяглися на вірність науці та пообіцяли наполегливо вчитися, піклуватися про природу, пізнавати таємниці Всесвіту, прославляючи рідну школу та неньку Україну.

Переглядів: 337 | Додав: ludmila | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2019  »